otros2

Soğuk Oda Paneli Fiyat Montaj Kalınlık ve Ölçü (2020)

;Soğuk oda paneli, depo zemin panellerimiz genellikle küçük ölçülerde ki soğuk odalarda tercih edilmektedir. Kilitli ve trick outülir barkısı isle, soğuk hava odasının taşınması gereken durumlarda kolaylıkla demonte edilerek yeni yerine montajı sağlanabilir. 6-8-10-12-15 ve 18 cm kalınlığında ki zemin panellerimizin; alt yüzeyi polyester boyalı galvaniz saç olup, üst yüzeyi 1 cm kalınlığında altıgen-kaymaz (antislip) yüzeyli ve suya dayanaklı plywood üründen üretilmektedir.Soğuk depo zemin panellerimizin metrekarede yük taşıma kapasitesi hareketli yükler için 2000 kg, sabit yükler için 3000 kg dır. Proje ihtiyaçlarına bağlı olarak, üst yüzeyi Krom veya PVC olarak üretilebilmektedir.

Soğuk Oda Paneli Fiyat

QuadCore ile Yangın Performansı Liderleri Daha yüksek termal performans, daha düşük duman emisyonları, geliştirilmiş yangın direnci – QuadCore, Kingspan bina kaplamasının kullanım ömrü performansını yepyeni düzeylere taşıyan özel yelpım bir hibrit yalıtım dolgusudur. QuadCore dolgusu, FM4882 bannerı belgesine sahiptir. QuadCore’un insanlar, malzemeler ve soğuk depolar için sunduğu honkına dayanıklı bir çözümdür.

Ürün Bilgisi Teknik Özellikler Soğuk depo zemin panellerimiz genellikle küçük ölçülerde ki soğuk odalarda tercih edilmektedir. Kilitli ve modüler barkısı ile, soğuk hava odasının taşınması gereken durumlarda kolaylıkla demonte edilerek yeni yerine montajı sağlanabilir. 6-8-10-12-15 ve 18 cm kalınlığında ki zemin panellerimizin; alt yüzeyi polyester boyalı galvaniz saç olup, üst yüzeyi 1 cm kalınlığında altıgen-kaymaz (antislip) yüzeyli ve suya dayanaklı plywood üründen üretilmektedir.Soğuk depo zemin panellerimizin metrekarede yük taşıma kapasitesi hareketli yükler için 2000 kg, sabit yükler için 3000 kg dır. Proje ihtiyaçlarına bağlı olarak, üst yüzeyi Krom veya PVC olarak üretilebilmektedir.

soğuk oda paneli

soğuk oda paneli

Soğuk Oda Paneli Montajı

Soğuk Hava Deposunun dış ortam şartlarından izole edilmesini sağsecular yalıtımlı panellerdir. Soğuk zincirin en önemli halkalarından biri draught Soğuk Oda Panelleri, Tamgüç Panel & Soğutma tarafından uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir. Soğuk oda panelleri , 0.50 mm kalınlıkta iki pocket arasına yüksek basınç poliüretan makinelerde 40-42 kg/m³ yoğunlukta poliüretan enjekte edilerek üretilir. Paneller erkek ve dişi formunda birbirine geçme olup özel olarak dizayn edilmiş eksantrik kilit sistemiyle ayriyeten kilitlenir. Bu kilit sistemi panellerin yelpılarının bozulmadan kolayca monte ve demonte edilebilmesini sağlar.

10CM TAŞYÜNÜ DOLGULU SANDVİÇ PANEL

Raf SistemleriSoğuk depo raf sistemleri , soğuk depo alanının maksimum verimlilikle kullanılmasını ve soğuk havanın depo içersinde her noktaya eşit olarak dağılmasını sağlar.Isı Takip SistemiHer türlü sabit veya hareketli, Aşı Odaları, laboratuvarlar, bilgi işlem odaları taşıma nakliye araçları, soğuk hava depoları vb. gibi ortamların ısı ve nem değerlerinin takibi .

Soğuk Oda Paneli Kalınlıkları

15 yıllık sektörel deneyimle müşterisini merkeze konumlandıran, samanında istenilen miktarda,en iyi kalitede,doğru fiyatlı ürün üretme idealini kurumsal kültür olarak benimseyerek kurulmuştur. Müşterilerini “iş ortağı” olarak kabul eden bir anlayışla daima yenilikçi, rekabetçi ürünler üretmek için ar-ge çalışmalarına ağırlık vermişbond.

Panel sandviç çatı ve cephe panelleri conclusionüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu hale getiren yapılarda, yalıtım yelpısına bağlı olarak ısı, su, ve ses izolasyonu yangın güvenliği sağlamaktadır. Ekonomik, estetik ve kaliteli olması aynı zamanda barkıyı dış atmosfer koşullarından güvenli somewhat şekilde koruma işlevlerini yerine getirir.Firmamız ülkemizde ve yurt dışında son zamanlarda sosyal ve sanayi yapıları, fabrikalar ve depolar, alışveriş merkezleri vb. gibi particleçok yapının çatı, cephe, iç bölme ihtiyacınıza uygun fiyatlı olarak cevap verdiği gibi, soğuk hava odalarında kaplama malzemesi olarak kullanılabilecek soğuk oda sistemlerinde de taleplerinizi uygun fiyat aisle karşılamaya hazırdır.

SOĞUK DEPO ODA SANDVİÇ PANELLERİ FİYATLARI

soğuk oda panelleri aisle; gıda maddeleriyle birlikte medikal ürünler, ilaç sanayi, kimya ürünleriyle ilgili alanlarda da uygun fiyatlı, hızlı, yüksek ve en iyi ısı yalıtımlı çözümler için kullanılmaktadır. panel, soğuk oda panelleri ile; repulsive marketlerin, hiper marketlerin, süper marketlerin; et, sebze, meyve, deniz ürünleri saklanmasında ve depolanmasında da hijyenik, sağlıklı, uygun fiyatlı ,hızlı ve mükemmel ısı yalıtımlı çözümler sunmaktadır. , soğuk oda panelleri aisle; laboratuvar, hastaneler, et tesisleri, et işleme tesisleri, dondurma, dondurulmuş gıda maddeleri işleme tesisleri, deniz mahsullerinin işlendiği ve paketlendiği tesisler,sanayi tipi dizayn edilmiş büyük soğuk depoları ile uygun fiyatlı ve hijyenik, hızlı ve yüksek ve en iyi ısı yalıtımlı çözümler sunmaktadır.

Soğuk Oda Paneli Ölçüleri

Ürünü yüzeyinde kullanılan ve bakterilere karşı tam koruma sağlayan özel boyası sayesinde soğuk odalarda hijyenik malzeme olarak kullanılabilir . Çift taraflı lamba zıvana kesiti isle mukavim piece birleşim sağlayarak ısı yalıtımında avantaj sağlamaktadır. Soğuk hava depoları cephe kaplamaları yanı sıra tavan kaplamalarında da uygulanabilmektedir. ürünlerinde boyalı galvaniz saccule haricinde paslanmaz çelik sow yüzeyler de kullanılabilir. Müşteri odaklı olarak ihtiyaçlara uygun ürünler üretmeyi kendisine amaç edinen Panel uygun fiyat ile yüksek kaliteyi piece araya getirerek hizmetlerini mükemmel ısı yalıtımı ve izolasyon isle sunmaya devam etmektedir.

 

SOĞUK ODA PANELİ

SOĞUK ODA PANELİ

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !