Sandviç Panel

Su ve ısı izolasyon için üretilen sızdırmaz sandviç panel; kurulan çatı iskeletine kolayca monte edilebiliyor. Sandviç panel ilk kullanım alanları II. Dünya savaşında uçak hangarları ve fabrikalar gibi yüksek açıklıkların yer aldığı sanayi yapılarının çatı ve cephe kaplamaları olmuştur. İlerleyen zamanla birlikte kullanım alanı genişlemiş, çeşitleri artmış ve bugünkü konumuna erişmiştir. M2 başına neredeyse 7 -8 kiloluk ağırlık ile sorunsuz bir malzemedir. Sandviç panel çatı yalıtım yapısına bağlı olarak ısı, ses , su yalıtımı ve yangın güvenliği sağlamaktadır.

Social Media Marketing

Yalıtımlı sandviç panel; acilen kapatılması ve altındaki malzemelerin (depo gibi alanlar) zarar görmesinden çekinilen alanlarda hızlı montaj kolaylığı sayesinde, tercih edilen çatı kaplama malzemelerindendir . Fabrika, depo, pazaryeri, konut ve ahır gibi talep edilen tüm alanlarda kullanımı uygundur.

 

Yalıtım panelin taşıyıcılığını sağlayan kaplama malzemesi değişik metallerden üretilebilir. Sandviç panel; değişik desen seçeneklerinde galvaniz sac, alüminyum ya da panel tipine göre PVC veya TPO membran olabilir. Boyalı metal üretiminde; istenilen miktarda, istenilen renk ve boya tipinde coilcoating tekniği ile gerçekleştirilmekte ve lamisyon yapılmaktadır.

Genellikle 3 hadveli ve 5 hadveli sandviç panel üretimi mevcut olduğu için, yaygın kullanım ilk satırlarda bahsettiğimiz gibidir. Kullanmanız için çok sebep var ! Bir an önce firmamızdan fiyat alıp sandviç panel kullanmaya başlayınız.

GÜN

Bekleme Yok

143

Üürn Çeşidi

76

Hızlı Dönüş

41

Sektör Lideri

16

Ekip

96

Araştırmacı

REFERANSLIYIZ

HIZLI TERMİN

HIZLI FİYAT TEKLİFİ

OFİSİMİZİ ZİYARET ET

Öncelikle astarlanan metal rulolar fırınlandıktan sonra metalin kullanım şartlarına bağlı olarak polyester veya PVDF, istenen RAL rengine son kat boya atılarak tekrar fırınlanır ve ilgili tesiste form verilmek üzere rulo halinde sarılır.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli

Boyalı metal sandviç panelin nakliye ve montaj işlemi esnasında zarar görmemesi için dış yüzeye PVC film kaplama işlemi uygulanır, iç yüzey isteğe bağlı olarak kaplanır.

sandviç panel çatı mahyası
kutu-profil
175lik-beton-vidası
trapez_tonoz_cati-1
osb-levha
polikarbon-levha-2
taşyünü-levha
vida-civata-grubu