sandvic_panel_kesme_makinesi-1

Sandviç Panel Montajı – Sandviç Panel Montaj Fiyatları

Okuma Süresi: 1 Dakika

Mevcut yapılmış ya da yeni yaptıracağınız fabrika,depo vb. gibi binaların çatılarının kaplanması aşamasında firma yetkililerince çatı ölçüleri alınarak, yapınıza uygun ürünler sandviç panel fabrikası üzerinden imal edilir. Fabrikadan gelen sandviç panel levhaların uzman ekibimiz tarafından profesyonelce sandviç panel montajıyapılır. 


Sandviç Panel Montaj Fiyatları

Yurtiçi ve yurtdışı deneyimine sahip firmamız ve profesyonel ekiplerimiz, zor ve ağır koşullarda çatı ve cephe kaplama işlerini başarı ile gerçekleştirmeye devam etmekdir. Çatı ve cephe paneli montajı için olması gereken, iş güvenliği ve yeni kanunlara göre uyguladığımız güvenlik prosedürleri, hem işvereni hemde yükleniciyi garantili ve huzurlu bir montaj gerçekleştirmenin özgüvenini kazandırıyor.

Çatı / Cephe kaplama esnasında panel ve yapının korunması ve tamamlayıcı elemanlar için kullandığımız aksesuarlar proje incelendikten sonra, yapının ihtiyacına göre tarafımızca belirlenmektedir.

Sandviç panel montaj fiyatları ‘nda iddaa’lı olan ÇATI TEKNİK ® aşağıdaki ürün gamındaki panel çeşitlerinin montaj işlerini gerçekleştirmektedir;

ÇATI TEKNİK ® ile 1979’dan günümüze gelen tecrübenin gururuyla hizmetinizdeyiz…..

  Sipariş Sistemi

  İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Panel Bizim İşimiz

  En kapsamlı sandviç panel ve diğer çatı malzemeleri firmamızda hazır bulunmaktadır.

  Daha Çok İçerik

  Yazılıarımızı Oku