# İzmir Depomuz Henüz Faaliyette Değildir ! İstanbul – Fabrika Teslim Olarak Yardımcı Olmaktayız.

Satışı ve montajını yaptığımız çatı malzemesi sandviç panel izmir şubemizde başladı. Çatı paneli ve cephe paneli; poliüretan ve taşyünü paneller hazırda ve fabrika teslimi olarak verilmektedir. Bunu yanında panel aksesuarları ve gereken tüm yardımcı elemanlar firmamızda mevcuttur. İzmir ve çevre illere fabrikadan direkt ucuz sandviç panel sevkiyatımız mevcuttur.

Kalitesi mükemmel fiyatı uygun ve kullanımı kolaydır. RAL 9002 başta olmak üzere diğer tüm renklerde üretimimiz mevcuttur. ( 500 m2 ve üzeri üretimlerde renk seçeneği mevcuttur)

Sandviç Panel İzmir Fiyat

Sandviç Panel İzmir Fiyat

Talep edeceğiniz sandviç panel tipine göre değişen sandviç panel fiyatları; izmir içi ve çevresinde güncel fiyat için firmamızla irtibata geçiniz.

Sandviç Panel İzmir Çiğli

Çiğli şubemiz yakında faaliyete girecektir.

sandviç panel montaj fiyatları izmir

Proje bazında fiyatlandırdığımız sandviç panel montajı işlerimiz için mailk adresimize proje yollayabilirsiniz. Sertifikalı Trapez Yalıtımlı Çatı Paneli, eğimli çatılar veya yatay ve dikey duvar uygulamaları ve endüstriyel, ticari ve kamu binaları için dış yalıtımlı kaplama panelleri için kullanılır. Metal iç ve dış sacından dolayı ısıl direnci büyük açıklıklar ile birleştirir. Uygulanacak minimum perde sapma sonrasında 4  veya daha fazladır

sandviç panel izmir gıda çarşısı

İzmir gıda çarşısında panel satış şubemiz faaliyete girecektir. Gıda çarşısı çatı malzemeleri firmamızca satıştadır.

panel fiyatları 2021 izmir

9,5 USD / M2 (500 M2 VE ÜZERİ SATIŞLAR İÇİN)

Stokta olmadığından dolayı fiyat verememekteyiz. Genel stok durumunu kontrol etmek için zaman zaman sitemize giriş yapıp kontrol edebilirsiniz.

sahibinden panel izmir

Panellerimiz direkt 1. eldendir.

alüminyum panel izmir

0,35 – 0,35 alüminyum sandviç paneller mevcuttur. EPS ya da poliüetan dolgulu ürünlerimiz mevcut olup, kaplaması alüminyum olarak üretim yapabilmekteyiz.

Sandviç Panel Manisa

Video

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !