Reading Time: 2 minutes

Sandviç Panel Fiyatları

RAL renklerinde BGS (boyalı galvaniz sac) ve alüminyum ruloların form verilerek arasına poliüretan ve taşyünü gibi malzemeler yerleştirilerek imal edilir. Çeşitli kalınlıkta 40kg – 100kg / m3 yoğunluklarda tipleri olabilir. Fabrika gibi büyük endüstriyel alanlarda kullanımı yüksek olan bu malzeme ile cephe ve duvar kaplaması yapılabilir. Sandviç panel fiyatları, minimum olması ve kaliteli bir panel ortaya çıkarabilmek için; sac kalınlığı ve poliüretan yoğunluğu düşürülebilir. PUR ve PIR tarzı ile taşyünü arasında satış bandı olan bir türdür. Fabrika çatıları, ev çatıları, depo / ambar tarzı endüstriyel alanların; ahşap ve çelik konstrüksiyon üzerine monte edilebilir . Panel duvar ve çatı tipi, döviz kuru ile birlikte değişir ve ayrıca sac piyasasına bağlı olarak yükelmektedir.

Boyalı Sac (RAL Renklerinde) Sandviç Panel Fiyatları

Çatı Teknik’te talebe göre özellikle hızlı termin sistemi ile çalışabilen çalışma sistemi ile her an şantiyeye indirebildiğimiz çatı ürünleri sizi mutlu bir müşterimiz yapacak. Siparişe göre renk , boy , polistiren , poliüretan , alüminyum , sac , pvc panellerimiz mevcuttur. Çatı kaplama panelleri bina dışının daha modern ve farklı kılar. Sac piyasasındaki 2017 – 2018 fiyatları yükselişe geçtiğinden dolayı sandviç panel fiyatları zamlı bir yıla başladı. Çatı Teknik boyalı ve diğer ürünlerde en ekonomik şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Alüminyum Çatı ve Cephe Paneli

Yumuşak metal türü ve paslanma/korozyondan çok uzak bir malzeme olması nedeniyle oluşturulurken sıklıkla kullanılan bir dış malzemedir.

Poliüretan Sandviç Panel

Poliüretanlı çatı paneli ve cephe paneli: Yapılarda genel bir istenmezlik durumu olarak görülen; terleme ve yağmur sularının aşırı bir şekilde içeri akmasını engelleme görevini gerçekten iyi bir iş çıkararak ve malzemeye ödenen ücreti, kat-kat çıkarması ve kendi kendini birkaç yıl içinde amorti eden bir üründür. Fiyat çalışması yapılırken ürünün karakteristik özellikleri baz alınır. Poliüretan panel montaj kesimi ile ilgili video’yu buradan izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=JtulfcUCh5Y

Taşyünü Sandviç Panel

Taşyünü yangın tehlikesi olan alanlarda zorunlu bir kaplama malzemesi olan ve tiplerine göre değişen taşyünü sandviç panel fiyatları üretime bağlı değişen kesintisiz işlemi yapılarak müşteriye uygun ve kalite bir şekilde sunulur. Sac dış kısım ve A1 yanmayan sınıfta taşyünü ürün ile zenginleşen bu malzeme ile güvende kalacaksınız.

Sandviç Panel Aksesuarları

Montajı esnasında ihtiyacınız olan panel aksesuarları ve ek malzemeleri; firmamızda bulabilirsiniz. Bağlantı elemanları, mahyalar, köşe kaplamalar, damlalıklar, harpuşta, galvaniz özel büküm oluk, semer, akıllı vidalar, dere gibi.