sandvic_panel_fiyat_51

Sandviç Panel Fiyatları ve Çatı Cephe Fiyat (2023)

Sandviç Panel Fiyatları 2023

RAL renklerinde BGS (boyalı galvaniz sac) ve alüminyum ruloların form verilerek arasına poliüretan ve taşyünü gibi malzemeler yerleştirilerek imal edilir. Çeşitli kalınlıkta 40kg – 100kg / m3 yoğunluklarda tipleri olabilir. Fabrika gibi büyük endüstriyel alanlarda kullanımı yüksek olan bu malzeme ile cephe ve duvar kaplaması yapılabilir. Sandviç panel fiyatları, minimum olması ve kaliteli bir panel ortaya çıkarabilmek için; sac kalınlığı ve poliüretan yoğunluğu düşürülebilir. PUR ve PIR tarzı ile taşyünü arasında satış bandı olan bir türdür. Fabrika çatıları, ev çatıları, depo / ambar tarzı endüstriyel alanların; ahşap ve çelik konstrüksiyon üzerine monte edilebilir . Panel duvar ve çatı tipi, döviz kuru ile birlikte değişir ve ayrıca sac piyasasına bağlı olarak yükelmektedir.

Boyalı Sac (RAL Renklerinde) Sandviç Panel Fiyatları

Çatı Teknik’te talebe göre özellikle hızlı termin sistemi ile çalışabilen çalışma sistemi ile her an şantiyeye indirebildiğimiz çatı ürünleri sizi mutlu bir müşterimiz yapacak. Siparişe göre renk , boy , polistiren , poliüretan , alüminyum , sac , pvc panellerimiz mevcuttur. Çatı kaplama panelleri bina dışının daha modern ve farklı kılar. Sac piyasasındaki 2018 – 2019 fiyatları yükselişe geçtiğinden dolayı sandviç panel fiyatları zamlı bir yıla başladı. Çatı Teknik boyalı ve diğer ürünlerde en ekonomik şekilde müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

Sandviç Panel Fiyatları
Poliüretan Çatı Paneli Fiyatı 205,00TL
Poliüretan Cephe Paneli Fiyatı 208,00TL
Taşyünü Panel Fiyatı 385,80TL

400 m2 ve üzeri özel fiyat !

Alüminyum Çatı ve Cephe Paneli

Yumuşak metal türü ve paslanma/korozyondan çok uzak bir malzeme olması nedeniyle oluşturulurken sıklıkla kullanılan bir dış malzemedir.

Poliüretan Sandviç Panel

Poliüretanlı çatı paneli ve cephe paneli: Yapılarda genel bir istenmezlik durumu olarak görülen; terleme ve yağmur sularının aşırı bir şekilde içeri akmasını engelleme görevini gerçekten iyi bir iş çıkararak ve malzemeye ödenen ücreti, kat-kat çıkarması ve kendi kendini birkaç yıl içinde amorti eden bir üründür. Fiyat çalışması yapılırken ürünün karakteristik özellikleri baz alınır. Poliüretan panel montaj kesimi ile ilgili video’yu buradan izleyebilirsiniz. https://www.youtube.com/watch?v=JtulfcUCh5Y

Taşyünü Sandviç Panel Fiyatları

Taşyünü yangın tehlikesi olan alanlarda zorunlu bir kaplama malzemesi olan ve tiplerine göre değişen taşyünü sandviç panel fiyatları üretime bağlı değişen kesintisiz işlemi yapılarak müşteriye uygun ve kalite bir şekilde sunulur. Sac dış kısım ve A1 yanmayan sınıfta taşyünü ürün ile zenginleşen bu malzeme ile güvende kalacaksınız.

Sandviç Panel Aksesuarları Fiyatları

Montajı esnasında ihtiyacınız olan panel aksesuarları ve ek malzemeleri; firmamızda bulabilirsiniz. Bağlantı elemanları, mahyalar, köşe kaplamalar, damlalıklar, harpuşta, galvaniz özel büküm oluk, semer, akıllı vidalar, dere gibi.

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !