sandvicpanelfiyatlaricom

Sandviç Panel Fiyat Hesaplama ve 2023 Fiyatları

2022 yılında Dünyada değişen ekonomik hareketler; sandviç panel fiyat hesaplama konusunda kafa karşıklığına neden oldu ve fiyatlar birbirini tutmamaya başladı. Bugün verdiğimiz sandviç panel fiyat ını ertesi gün veremedik ! Dolayısıyla müşteriler ve yatırımcılarda kafa karşıklığı meydana geldi. 2022 ve 2023  yıl’ının şimdiden yapı ve çatı sektörü için iyi geçmesini diliyoruz.

Mesela 4cm kalınlığındaki poliüretan çatı paneli fiyatı 2012 yılında 127-128 TL civarındayken, günümüzde 210-220 TL üzerinden gitmektedir ( Özelliğe göre artış göstermekte). Rulo sac ve alüminyum zamlarından sonra tekrardan zam bekleniyor ancak firmamız ÇATI TEKNİK olabildiğince zamları yansıtmamaya çalışıyor.

sandviç panel fiyat hesaplama

sandviç panel fiyat hesaplama

Dövize bağlı hammaddenin, döviz ile birlikte tonaj zammından etkilenmesi tüm çatı malzemeleri ve çatı kaplama ürünlerinin topluca zamma girmesine neden oldu, böylece bildiğiniz gibi geçtiğimiz yıl durgun ve bir çok esnafın ağır gitmesine sebep oldu. Sandviç panel satışlarındaki iniş çıkışlar devamlı olarak bozuk bir bantta devam etti.

Ancak işçilik konusunda fiyatlar hep yerinde saydı ve sandviç panel montajı işçilerini gerçekten üzdü. Zam gelen diğer ürünler sandviç panel aksesuarları oldu.  Sandviç panel fiyat hesaplama konusunda bizden fikir almadan ürünü tedarik etmeye çalışmamanızı şidetle tavsiye ediyoruz.

Hangi Ürünlerden Fiyat Almak İstersiniz ? 

Çatı ve cephe için kullanacağınız sandviç panel tipini aşağıda belirttiğimiz başlıkları inceleyerek seçebilir, size uygun olan modeller hakkında talep formu bölümümüzü doldurarak fiyat alabilirsiniz.

>> Poliüetan Sandviç Panel

>> Taşyünü Sandviç Panel

>> Çatı Paneli

>> Cephe Paneli

3_cm_poliuretan_Dolgulu_sandvic_panel

sandviç panel fiyat

 

Sandviç Panel Fiyatları Projesi

Satın almak istediğiniz sandviç panel türevi ne olursa olsun arasındaki dolgu ve sac kalınlıkları her zaman gözünüzün önünde olsun ve tarafınıza gelecek olan çatı malzemelerinden emin olunuz. Bahsi geçen sandviç panel tipleri firmamızda her zaman en kalitelisi ve en uygun fiyatı + müşteri memnuniyeti çerçevesinde ortaya çıkar.

Sandviç Panel Fiyat Hesaplama ve Projelendirme Nelere Göre Yapılır ?

Çelik konstrüksiyon üzeri montaj yapılacak ürünü proje kapsamında, çaplı çatı ya da zarf çatı tipindeki çatılarda sandviç panel montajı için gereken projelendirme ve panel boylarının doğru ölçüde değerlendirilmesi ile fabrikada üretime girilir.

# Sandviç panel sac büküm oluklara 10 cm ya da 15 cm gibi bindirme yaparak suyun geri dönmesi engellenir. Köşe aksesuar sistemleri özel bükülerek çatı ve cephe üzerine monte edilir. Ayrıca 2021 – 2022 Fiyat Listesi İçin Bakınız – Kaynak : http://www.sandvicpanel.co/urunler/sandvic-panel-fiyat-listesi

 

FAQ

 • Sandviç panel fiyatları 2022

  2022 yılında 4cm poliüretan çatı, sandviç panel fiyatları 2022 : 185 TL + KDV / Metrekaredir.

 • Sandviç Panel Fiyatları Projesi

  Satın almak istediğiniz sandviç panel türevi ne olursa olsun arasındaki dolgu ve sac kalınlıkları her zaman gözünüzün önünde olsun ve tarafınıza gelecek olan çatı malzemelerinden emin olunuz.

 • Sandviç Panel Fiyat Hesaplama ve Projelendirme Nelere Göre Yapılır ?

  Çelik konstrüksiyon üzeri montaj yapılacak ürünü proje kapsamında, çaplı çatı ya da zarf çatı tipindeki çatılarda sandviç panel montajı için gereken projelendirme ve panel boylarının doğru ölçüde değerlendirilmesi ile fabrikada üretime girilir.

 • Ürün Sipariş Sistemi

  İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

  MAHYA - OMUZ

  Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

  PANEL VİDASI

  Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

  Satış Malzemelerimiz

  İndirimli Ürünler !