Neden Sandviç Panel? yıllık 6 milyon m2 üretim kapasitesi ile, el değmeden tamamen otomasyona dayalı, dinamik ve hatasız üretim bandları ile hizmetinizdedir.

Neden Sandviç Panel fabrika? Avantajları Tekrar inşa etme veya revizyon kolaylığı / Fiziksel Kalite ve Enerji Tasarrufu/İnşaat sürelerinin kısalması/Mimari tasarım seçeneklerinin fazlalığı/Diğer inşaat metodlarına istinaden maliyet tasarrufu/Planlama da ve Tasarım da kolaylık.

Neden Sandviç Panel? Kullanım Alanları Fabrika binaları, sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, tavuk çiftlikleri, soğuk odalar, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, hal binaları, termik santral, gibi taşıyıcı sistemi çelik veya prefabrike olan büyük boyutlu binaların çatı ve duvarlarında kullanılır.

Neden Sandviç Panel fabrika? Teknoloji Metapanel A.Ş. Gaziantep de yıllık 6 milyon m2 üretim kapasitesi ile, el değmeden tamamen otomasyona dayalı, dinamik ve hatasız üretim bandları ile hizmetinizdedir.

sandviç panel fabrika

sandviç panel fabrika

Panel üretim tesisisin yıllık kapasitesi 4.000.000 m2 dir. 600 mm’den 1250 mm’ye kadar en ve 16.000 mm boya kadar panel üretiminin mümkün olduğu tesiste 40 mm’den 150 mm kalınlığa kadar 3 veya 5 hadveli çatı paneli ve üç farklı tipte (H-sistem, gizli vidalı ve geçme sistem) duvar (cephe) paneli üretilebilmektedir.

HekimPanel markası iler piyasaya sunulan ürünlerimiz çok farklı alternatifli seçenekleri ile piyasaya yeni bir dinamik getirerek, farklı ürünlere ihtiyaç duyan nihai kullanıcıların taleplerine de en kısa sürede en ekonomik çözümler sunacaktır.

Sandviç Panel Fabrika Adres

Yapı Hedefimiz, Müşteri memnuniyetini dikkate alarak, kalite standartlarına göre kesin çözümler üretmek ve müşterilerimizin ihtiyacını kesin bir şekilde karşılamaktır. Kaliteli hizmet politikası ve iş güvenliği konusundaki hassasiyetimizle tüm projelerimizde “Yapı Güvenliği” kurallarını esas almaktayız. Ürünlerimizden kazandığımız güven, müşterilerimizden aldığımız ilham ve çalışma arkadaşlarımızın özverisiyle inşaat sektöründe temelden – çatıya yalıtım ve izolasyon ürünlerini tedarik ederek projelerinizde uygulamaktayız. Sandviç Panel Cephe Uygulamaları Sandviç Panel fabrika Çatı Uygulamaları

Çatı Paneli Fabrikası

Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmir-Çanakkale Bölgesinin sandviç panel ihtiyacını karşılamak amacıyla 30 Bin metrekarelik açık alan ve 11 Bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulan Roll Panel Sandviç Panel fabrikasının açılışına, Mustafakemalpaşa İlçe Kaymakamı Mustafa Masatlı, Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, OSB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akdemir, OSB Bölge Müdürü Alaattin Üçok, AK Parti İlçe Başkanı Sadettin Akkoyunlu ve Roll Panel yöneticileri katıldı. Şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. ‘Bizler Dünya çapında kendini kanıtlamış Rollmech Otomotiv Ar-Ge merkezinin bir koluyuz. Bu sektörde edindiğimiz tecrübe ile bu şirketin deneyimi ve çalışma disiplinini, yalıtımlı panel sektörüne yansıtıp, yenilikçi ürünlerle Bölgenin sandviç panel ihtiyacını karşılamak amacıyla fabrikamızı Mustafakemalpaşa Organize Sanayi Bölgesine kurduk.

Polikarbon Çatı Şeffaf Işıklık ve Aydınlatma CTP Levha

 

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !