Piyasanın Yeni Yıldızı 1 2-18 mm arasında farklı kalınlıklarda köpürtülmüş PVC levha veya 1-10 mm kompakt levha ile polistren köpükten imal edilen pvc sandviç panel, dekoratif görüntüsü, defalarca ve kolay temizlenebilirliği ile piyasanın yeni yıldızı olacak!..
Su ve nemden etkilenmez…
Kimyasal yapısı ile yüksek ısı yalıtımı sağlayan, alev almayan, su ve nemden etkilenmeyen, kolay uygulanabilen, hafif ve darbelere karşı dayanıklı olan PVC sandviç panel ve asma tavan ürünleri, uzun kullanım esüreleri ile benzerlerinden çok daha ekonomiktir…
Farklı renk ve desen seçenekleri…
Mekanlara dekoratif bir görünüm vermek ve diğer dekorasyon elemanları ile uyum sağlamak için, köpürtülmüş PVC levha farklı desenlerdeki PVC folyolar ile lamine edilebilir.  

PVC Sandviç Panel

Dekorasyon amaçlı tüm mekanlarda, binaların iç mekan tavanlarında, ısı yalıtımı gerektiren yerlerde (soğutma tesislerinde), prefabrik yapılarda, WC, soyunma kabinlerinde ve benzeri ıslak hacimli tüm ortamlarda size özel çözümler sunmaktadır.  

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !