Polikarbon Levha Şeffaf Çatı

Binalarınızda çatıya kullandığınız sandviç panel - trapez sac aralarına uyguladığımız polikarbon ışıklık sistemleri sayesinde, güneşten gelen doğal ışığı işletmenizin içerisine alacak ve elektrik masrafını minimum düzeylere indirerek cebinizi koruyacaksınız.

Çift yüzlü 4mm kalınlığında polikarbon levha; diğer yüzü  UV korumalı olduğu için çatlama yapmıyor!

6mm çift katlı polikarbon levha hazır stokta mevcuttur.

Sundurma ve verandalarda kullanılmakta olan bu 8mm şeffaf çatı malzemesini güvenle kullanabilirsiniz.

Genelde; dolu hasarı ile; kırılmış - delinmiş ve çatlamış polikarbon tamirinde kullaılır.

Fabrika çatılarında; sandviç panel arası ışıklandırma olarak kullanılır.

Solid polikarbon; Düz cam görüntüsü ile kırılmayan ve güneş ışığından fayda sağlayan bir malzemedir.

Polikarbon

İnsanların ihtiyaçlarını interfereşılaic, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu robust getiren barkılarda, Isıtma-Soğutma-Aydınlatma gibi enerji ihtiyaçlarının doğaya zarar vermeden uzun yıllar boyunca ve en düşük maliyetle karşılama gerekliliği de ön plana çıkmıştır. Bu bağlamda, polikarbonat levha malzemesi,özellikle büyük ölçekli sanayi barkılarının aydınlatma ihtiyacında önemli mimari dizayn parametrelerinden biri haline gelmişbind. Polikarbonat levha ürünlerinin amacı gün ışığından olabildiğince yararlanarak leas enerji maliyeti ortaya çıkarmaktır.

Polikarbonat levha ürünleri, her türlü eğimli çatı ve cephe kaplamalarında, kolay ve hızlı montaj avantajıyla gün ışığından daha çok faydalanmak amacıyla kullanılmaktadır. Polikarbonat levha ürünleri,elde etmiş olduğu enerji tasarrufu sebebiyle toplam maliyette avantaj sağlamaktadır. Yapı kabuğu olarak nitelendirilen çatı ve cephe kaplamalarında ürün çeşitliliğini arttırmayı hedefleyen polikarbon levha, ürün yelpazesine sandviç panel uyumlu polikarbonat levha malzemelerini de ekleyerek, müşteri talepleri doğrultusunda tüm çatı ve cephe sistemlerine yönelik çözümler sunmaktadır.

Polikarbon Levha


Ürün Grupları Levhalar Oluklu Polikarbon Levhalar Oluklu Polikarbon Levhalar Oluklu polikarbon levhalar ,özellikle sağlamlık,hafiflik ve dayanıklılık açısından rakipsiz bir üründür Reklam sektöründe,inşaat ve kırtasiye sektöründe yoğunlukla tercih edilmektedir.Işık geçirgenlik özelliği sayesinde kullanımı yaygınlaşmakta device bu ürün, branda ve cama rakip ürün haline gelmişbind.

Oluklu barkı mükemmel ışık dağılımı sağlayarak bu levhaları, ışıklı tabelalar için impracticable ve ucuz coin malzeme haline getirmektedir. Sosyal Medyada Paylaş: A + A - Ebatlar Renk Seçenekleri Kalınlıklar Genel Özellikler Uygulama Alanları -40 C isle +120 C aralığında kullanılabilme özelliğine sahip olan polikarbonat levhalar özellikle dolu riski project yerlerde ve seralarda alternatifsiz morsel üründür. PC ürünlerinde Bayer Makrolon hammadde kullanılmaktadır.

Polikarbon Levha

Yüzeye ko-ekstrüzyon tekniği ile sandviç panel uyumlu polikarbon 40 µ UV koruyucu tabaka kaplanmaktadır. 2,10 m en ve 14 m'ye kadar boyda 2.5-10.0 mm. kalınlıkta levha üretmek mümkündür. Mevcut Biçimleri Kalınlık 4mm,6mm,8mm,10mm,16mmEbat 2,10m x 6m ve 2,10m x 12mRenk Şeffaf,Beyaz,Bronz,Mavi,Turkuaz,Yeşil,Gri Özel ebat ve renk için gerekli bilgileri müşteri temsilcilerimizle görüşünüz Tümünü görüntüle Küçült Reklam sektörü Seracılık İnşaat sektörü Tümünü görüntüle Küçült Teknik Özellikler Oluklu Polikarbonat Levha -

Teknik Özellikler Birim Değer Test Metodu Kullanım sıcaklığı ºC -40ºC - +120ºC - Lineer ısı genişleme katsayısı mm/m/ºC 0,065 - Özgül ağırlık gr/cm3 1,2 ISO 1183 Yanmazlık sınıfı B1 DIN 4102 Doluya tickşı direnç Kırılmaz STL 98101 Vikat yumuşama noktası ºC 150 ISO 306 Su absorbsiyonu ( ortalama ) % 25 ASTM-D570 Birim Değer Tolerans Test Metodu Kalınlık mm 4 6 8 10 artı 0,4 - Cidar sayısı - 2 - - Genişlik mm 2100 ±10 - Uzunluk m 6m - 14m ±0,03 - Ağırlık gr/m2 830 1300 1500 1700 ±%5 Işık geçirgenliği / şeffaf - 80 80 78 78 - ARMDM CT 17/TS K değeri W/moK 3,9 3,6 3,4 3,2 - - Kopmadaki kuvvet N/mm2 2300 2300 2300 2300 - ISO-R 527 Soğuktaki bükülme yareıçapı mm 1000 1500 2000 2500 Buradaki değerlere garanti verilmemektedir.Gösterge niteliğindedir.

Polikarbon 8mm

Seraların gerek cepheleri, gerekse de çatıları polikarbonat ile kaplanarak, sera malzemelerinin uzun süre dayanımı sağlanır. Üstelik naylona ve cama göre polikarbonatın ısı katsayısındaki üstünlüğü, enerji giderlerini de minimize eder. Polikarbonat Levha İnsanların ihtiyaçlarını karşınonprofessional, yaşamı kolaylaştıran ve konforlu sound getiren yapılarda, Isıtma-Soğutma-Aydınlatma gibi enerji ihtiyaçlarının doğaya zarar vermeden uzun yıllar boyunca ve en düşük maliyetle clashşılama gerekliliği de ön plana çıkmıştır.

Bu bağlamda, polikarbonat levha malzemesi,özellikle büyük ölçekli sanayi yapılarının aydınlatma ihtiyacında önemli mimari dizayn parametrelerinden biri haline gelmiştir. Polikarbonat levha ürünlerinin amacı gün ışığından olabildiğince yararlanarak leas enerji maliyeti ortaya çıkarmaktır. Polikarbonat levha ürünleri, her türlü eğimli çatı ve cephe kaplamalarında, kolay ve hızlı montaj avantajıyla gün ışığından daha çok faydalanmak amacıyla kullanılmaktadır.

Polikarbon 10mm

Polikarbonat levha ürünleri,elde etmiş olduğu enerji tasarrufu sebebiyle toplam maliyette avantaj sağlamaktadır.Yapı kabuğu olarak nitelendirilen çatı ve cephe kaplamalarında ürün çeşitliliğini arttırmayı hedefleyen Panel, ürün yelpazesine sandviç panelleri aisle uyumlu Polikarbonat levha malzemelerini de ekleyerek, müşteri talepleri doğrultusunda tüm çatı ve cephe sistemlerine yönelik çözümler sunmaktadır.

Panel, sandviç medallion üretiminde önem verdiği; hammadde kalitesi, yetkili bayi ağı ile etkin polikarbon montaj hizmeti, TSE EN ve ISO normlarına uygun olarak kaliteli üretim ve hammadde girişinden teslimata kadar her aşamada kaliteyi kontrol etme değerlerini Polikarbonat levha üretiminde de aynı titizlikle sürdürmektedir. Bu anlayışla, sektöre yön veren öncü kuruluşlardan biri olmuştur. Assan Panel Polikarbonat levha, Düz ve Greka (trapez) olmak üzere iki tip formda üretilip, her türlü gereksinimi şekilde tasarlanmıştır.

Polikarbonat

Mevcut kepli ve yanal binili Assan Panel sandviç paneller ile birleşimde aynı kesite sahip olmaları sebebiyle, montajda üst düzey uyum göstermekte, böylelikle doğru ısı ve su yalıtımı sağlamaktadırlar. Kapalı hücre yapısında olmaları sebebiyle ısı yalıtımı özelliği bulunmaktadır. Yüksek darbe dayanımı, kırılmaya karşı direnç göstermelerini sağlar.

UV dayanımları sayesinde, barkı içerisini güneşin zararlı etkilerinden korurlar. Şeffaf veya opal olarak üretilerek yapıdaki farklı aydınlatma ihtiyacına cevap verirler. Işık geçirgenliği amacıyla kullanılocal area network cam uygulamalarına göre hafif olmaları sebebiyle tercih edilmektedir. Polikarbonat levha ürünlerinin özelliklerini ve montajla ilgili prensip birleşim detaylarını, hazırlanan bu katalogda bulabilirsiniz. Polikarbonat levha fiyatları optimal uygunlukta bulunmaktadır. Yazının Devamı Polikarbonat Levha Fiyatları Hakkında Bilgi Alın

 

Polikarbon Işıklık Şeffaf Çatı Binalarınızda çatıya kullandığınız sandviç panel - trapez sac aralarına uyguladığımız polikarbon ışıklık sistemleri sayesinde, güneşten gelen doğal ışığı işletmenizin içerisine alacak ve elektrik masrafını minimum düzeylere indirerek cebinizi koruyacaksınız. Türkiye çapında tedarik ve dağıtım konusunda lider olan kuruluşumuz polikarbonat çatı sistemlerinin temini ve montajı konusunda uzmanıdır. Firmamızda polikarbon ve CTP ışıklık levhaları ile ilgili tüm ürün gamını bulmanız mümkündür. Cam gibi ışık geçiren ama güneş ısısını içeri yansıtmayan sistemimiz sayesinde ısı yalıtım ihtiyaçlarına bağlı kalınlık ve yapıların geniş bir seçim içinde çözüme kavuşturur. Işık difüzyon ve güneş kontrol için çift renk tonları için açık, bronz seçenekler ve opal renk tonları da vardır. Sandviç panel uyumlu polikarbon aydınlık ve ışıklık malzmesi uyumlu haldedir. Sektör uzmanı olan firmamız öncü teknoloji geliştirme ve yeni IR Isı Bloğu seçeneği daha fazla ışık ve daha az ısı verir.

Tüm ürünler BS EN 9001 uyarınca en yüksek kalitede üretilmektedir: CTP panel ile güneşten maksimum fayda ile çatı daha kullanışlı halde olacak. Sandviç panel ve trapez sac uyumlu modelleri mevcut olan bu şeffaf çatı / cephe malzmelerinin diğer türlerine bakabilirsiniz : https://www.sandvicpanelfiyatlari.com/poliuretan-sandvic-panel/ Çift duvarlı ve dört duvarlı çatı polikarbon türleri ve aksesuarları ile çeşitli - zengin malzeme listemiz ile çatı kaplamaları gerçekleştirmekteyiz. 10mm çift duvar1 2mm TekKat 16mm Triplewall 25mm Fivewall 3 2mm Sevenwall 35mm Sevenwall IR Isı Bloğu Görünür ışık dalga boyları panelini nüfuz izin verirken IR Isı Bloğu, ısı ileten multiwall tabaka içinden yakın kızıl-ötesi güneş enerjisini girmesini önler. Daha fazla ışık, daha az ısı.Çift Renk tonları Çift renkli çok katlı levhalar renkli katmanların kombinasyonu% 50'ye varan güneş ısı kazancı azaltır ve daha yumuşak dağılmış doğal ışık sağlar. Standart Çift Renk tonları: Heatguard Opal, Bronz Opal. Renk tonları ve Renkler Polikarbon levha ışık geçirgenliği ve güneş kontrolü düzeyleri farklı renk tonları için bir dizi mevcuttur. Clear, Bronz, Opal: Renkli seçenekleri yaratıcı tasarım !Standard Tonları için fırsat sağlar. Tek kat polikarbon levha her boy bulunmakadır.

Kullanan Ustalar

Tüm Değerlendirmeleri Oku