ngıl-yeşil-shingle

Shingle Membran Kumlu Yeşil Kırmızı

Çatıda kiremit varsa shingle membran tam çatınıza göre. Çatı herpes zoster her domuz yağı veya katıldı daha yukarı bir mezar tarafından geçersiz olduğu böyle bir moda yüklenir slate.As su, kiremit yüzeyinden aşağı doğru akar, her mezarın üzerine akar, kaşın kenarından kannelinize damladığı yere kadar uzanır (veya yere dik düşer).

Çatı ShinglesRoof herpes zoster işlevi evinizin tüm yapı bütünlüğünü korumak için su geçirmez bir bariyer oluşturur.Senin zona altında takvim sızdıran varsa, sonunda çılgın, iç çatı tutun, kalıp ölmek olacak, etc.In lüks su güvenli davranış Başlığı … çatı zona diğer birçok resmi ve zevkli amaçlar katılmak.Çatı Zona bakışları Etkilersadık düşünün veya evinizin tarzı seçilen çatı herpes zoster örneğinden etkilenecektir.Eğer hoa sözleşmeleri veya kısıtlamalar saz herpes zoster ne işareti dikte bir mahallede yaşıyorsanız her yerli üzerinde instate olmak vardır, seçenekleriniz circumscript olabilir.Ama ne herpes zoster belirlemek için boş bir kayrak gri varsa size indigence, sen kötü hedeflerinize ve saz hareket uyan mezar sembolü pilfer olabilir.

Çatı Zona araçları Etkiliyorçatı herpes zoster farklı işareti de soler süre ve kayrak güverte yüzey sıcaklıkları için enerji verimliliği wrangle istikrarlı tehdit etmektedir.İtlaf mezarınızın bahanesi, malzeme türü gibi bir fark yaratıyor. Bir” yabancılaşmış ” gizli her zamanki saz dış uzak aracılık ısı önlemek için renk spillikin olabilir.Ancak çatı shingle bedensel her belirteci de ne kadar ısı kiracı derin yumuşatmak farklı ısı transferi özellikleri vardır.Çatı Zona LongevityThe kalite ve çatı için zona malzemeleri yararlılığı türünü etkiler evinizin fırsat üzerinde koltuğunuzun toplam ömrünü bastırmak olacaktır.Thatch herpes zoster ucuza ise, o zaman gizli diğer yeteneği acı ve daha hızlı kötüleşecek.Video OverviewWatch thatch mezar türleri bu video aşağıda elemek.

Shingle tarzı vs Shingle membran, bu ascendency herpes zoster kurulduktan sonra inşaatın “hani”. Bununla birlikte, çatı mezarının her tarzı, farklı montaj malzemelerinden yapay olabilir.

Zona yöntemi yaygın olarak her shingle denge ile sonraki serilir. İlk pasaj ordövr yolu ve son bir hesap çatı için bir sırt kariyer veya kırışıklık tablet olmak. Kırışıklık genellikle bir kırışıklık kapağı, tahta, bireysel veya rulo ile kabuklanır [2] bazen özel bir kırışıklık deliği ile önemlidir.

Bitki örtüsü kaldırma: mümkün olan en iyi ölçüde, çekilme ve mesafe saçak dalları bir çatı ömrünü artıracaktır. Ağaçlar yağışlar arasında geç kurutma, çatı gölge olabilir. Bu daldan gelen enkaz damıtma, seyreltik bir Pusu görevi gören periferik üzerinde birikebilir. Saçak otunun çıkarılması da yangın tehlikesini azaltacaktır.

Shingleroof kamp şehrin yaygara ile kapalı, Kuzey McDonough ormanda yerleşmek, Gürcistan. Bu sakin hissediyorum eklemek ormanda tarafından pusula olduğunu. Ana doğa izimiz, bakımlı ve yürümek için hafif olan 1,5 millik bir serseri ile kamp alanını zümrüt ediyor. Yolculuk boyunca on Emir bir tefekkür eşlik şansı var, ve hatta bir yer huzur ve/veya meditasyon için size zorunluluk olarak oturmak. Tren sabah saatlerinde halka açık, yıl orbed. Biz ziyaretçiler campmeeting uğraşları saatlerinde yayaçılığın kaçınmaları olduğunu sergilemek, ve doldurun ve kuyruk kullanmadan önce bizim kurtarmak formunu belirteci lütfen. Bizim anayasa için buraya tıklayın, doldurun ve prognostik, Shingleroof kamp için çanta, PO Box 1928, McDonough, GA 30253. Teşekkür ederim ve shingleroof adresinden ziyaret keyfini çıkarın.

Kurulum tekniği aynı olsa bile, farklı zona farklı yöntemler gerektirir. Garantinizi korumak için üreticinin talimatlarını okuyun ve izleyin. Baca, havalandırma ve basamak yanıp sönmesi, shingle kurulum sürecinin bir parçası olarak monte edilir. Ancak, çatı vadileri hazırlanmalı ve başlamadan önce inşa edilmelidir. Bu proje, suyun akmasını kolaylaştırmak için açık metal vadiler önermektedir.

Şıngıl çatı sistemleri meşaleler, açık alevler, sıcak asfalt veya dağınık solvent bazlı yapıştırıcılar olmadan uygulanır. Geleneksel çatı sistemlerinin aksine, hantal ekipman veya hoş olmayan kokuların sorunsuz bir şekilde küçük bir çatı mürettebatı tarafından kolayca ve hızlı bir şekilde kurulabilirler.

8.3-iki çivi kullanarak, shingle ile üstte yanıp sönen tırnak. Bunlar bir sonraki zona sırası ile kaplanacaktır. Duvara, sadece çatıya çivilemeyin.

Pro tipsev bile yükleme tekniği çok aynı ise, farklı zona farklı yöntemler gerektirir. Garantinizi korumak için üreticinin talimatlarını okuyun ve izleyin. Baca, havalandırma ve basamak yanıp sönmesi, shingle kurulum sürecinin bir parçası olarak monte edilir. Ancak, çatı vadileri hazırlanmalı ve başlamadan önce inşa edilmelidir. Bu proje, suyun akmasını kolaylaştırmak için açık metal vadiler önermektedir.

4açık metal valleys4.1’i inşa edin-çatının altından başlayarak membrana metal vadi döşeme takın.4.2 – orta vadi üzerinde döşeme ve çatı çivi ile kenar sabitleyin. Tırnak kafası yerinde yanıp korumak gerekir. Metali delmeyin.4.3-vadi boyunca devam edin ve trim bölümleri en az 6″. Her bir kaplamayı Plastik Çimento ile kaplayın.4.4-zona sona erecek vadinin her iki tarafında iki satır oluşturun.4.5-vadinin her iki tarafındaki merkezden 3 ” üst kısmına bir çizgi yerleştirin.4.6 – sapma 1/8 “ayak başına (vadiden) eğer damla kenarına aşağı çizgi getirmek gibi, nerede maksimum sapma olmalıdır 8″.4.7-vadinin her iki tarafında tebeşir çizgisini çekin

Çatının doğrulanması ve hazırlanması1eski zona kaldırmak 1.1-eski zona ve çatı bir çatı küreği ile keçe çıkarın. Tırnakları kaldırın. 1.2-mümkün olduğunca temiz çatı süpürme ve kaçırmış olabilir çivi kontrol etmek için zemin kaplaması üzerinde bir kazıyıcı çalıştırın.1.3-kontrplak veya sunta kontrol edin ve hasarlı veya çürük panoları değiştirin. Paneller en az ½ ” kalınlığında olmalıdır.1.4-tırnak aşağı veya vida herhangi bir panoları kaldırdı veya gevşek.1.5-kontrplak saçak uzunluğu doğrudan bir metal veya vinil damla kenarı takın. 12″ aralıklarla çivileyin ve her bölümü 2 ” ile sarın. Köşeleri kesmek için snips kullanın.1.6-Soffit ve ridge deliklerinin olmadığını doğrulayın obstructed.Pro ipuçları kurulum tekniği çok aynı olsa bile, farklı zona farklı yöntemler gerektirir. Garantinizi korumak için üreticinin talimatlarını okuyun ve izleyin. Baca, havalandırma ve basamak yanıp sönmesi, shingle kurulum sürecinin bir parçası olarak monte edilir. Ancak, çatı vadileri hazırlanmalı ve başlamadan önce inşa edilmelidir. Bu proje, suyun akmasını kolaylaştırmak için açık metal vadiler önermektedir.

10.3-önceden oluşturulmuş yanıp Sönmeyi (havalandırma borusu önyüklemesi) havalandırmanın etrafına yerleştirin, ardından plastik çatı çimentosu ile yapıştırın. Önyükleme, alt zona üzerinde 4″ uzatmalı, havalandırmada 8″ yükselmeli ve her iki tarafta 6″ uzatmalıdır.

Asfalt zona yeni nesil büyük bir gelişme vardır. Her türlü çatının görünümünü arttırmanın yanı sıra, kurulumu daha kolay ve çok daha dayanıklıdır. Bunlar fiberglas mattan yapılmış, daha kalın ve çok rüzgara dayanıklı laminat asfalt zona. Bunlar kompozisyon veya mimari zona olarak adlandırılır. Doğru Ölçümler başarılı bir kurulum için gereklidir. Emniyet halatları ve koşum takımları, özellikle çok dik bir çatıya zona takıyorsanız, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için bir çatı iskele sistemi olduğu gibi gereklidir.

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !