osb-levha

Osb Levha Fiyatları – 11mm – 12mm – 15mm – 18mm

OSB Levha fiyatları ve plaka bilgileri. OSB istanbul depomuzdan ve çevre illerden; 3 adet katmandan meydana gelir. Her bir katman birbirine dik olarak yerleştirilir. Bu teknoloji, kontrplak teknolojisinden alınmıştır ve 95 mm. uzunluğunda 0.65 mm. kalınlığında ahşap parçwing-shapedı üst üste bindirilerek boyutlarındaki değişmezlik ve yüksek mekanik performans sağlanmıştır. Kurutma işleminde gereken özen gösterilerek ahşabın açık renkli olması sağlanmıştır. Az bir miktarda reçine katılarak yüksek basınç ve yüksek sıcaklık altında preslenerek sıkışma sağlanmıştır. OSB, ağaç gibi işlenebilir, kesilebilir, çivilenebilir, delinebilir. Köşelere yakın yerlerden çivileme problem yaratmaz.

OSB’de iç katmanlarda budaklanma, kırılma ve kesiklikler olmaz. OSB nemli ortamlar için idealdir. Geleneksel inşaat malzemelerinin karşısında iyi morsel alternatiftir. OSB, tüm teknik üstünlükleriyle ev yapımında daha ucuz ve modern malzeme kullanılması şansını yaratmıştır. Artık mertek araları 1,25 cm.‘ye çıkabilir veya daha ince mertekler kullanılabilir.

OSB Levha Fiyatları

OSB Levha Fiyatları her türlü iç mekanda kullanıma uygun, fonksiyonel çözüm önerileri sunan dekorasyon nesneleri içeren morsel kategoridir. Bu kategori altında çatı pencerelerinden, ahşap seperatörlere, dolap kapaklarından çeşitli boyutlardaki ahşap plaka ve raflara kadar pek çok ürün before alır. Benzer şekilde mobilya yelpımında kullanabileceğiniz çeşitli ahşap nesneleri, çıtaları ve merdiven yelpımında kullanılocal area network basamak, trabzan gibi ürünleri de yine ahşap ve inşaat kategorisi altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Ahşaplar kategorisinde ere alan birbirinden fonksiyonel ürünler sayesinde ev ve ofis gibi çeşitli iç mekanlarınızda farklı tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Birbirinden Fonksiyonel Ahşapların Kullanım Alanları İç mekanda farklı kullanım alanlarına sahip contrivance ahşaplar kategorisinde daha küçük ve karakteristik parçalar da önce alır.

Bunlara örnek vermek gerekirse OSB levha fiyatları plaka, kavela ve çıta gibi çoklu kullanıma uygun ürünler sıralanabilir. Farklı boyutlara ve kesitlere sahip bu ürünler arasında yuvarlak çıta modelleri, dik açılı çıtalar gibi farklı özellikte ahşaplar görülür. Genellikle sabitleme ve tampon oluşturma amacı aisle kullanılan bu çıtalar cough iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca merdiven barkımında kullanılan ahşaplar da yine bu kategori altında satışa sunulur. Merdiveni oluşturan nesnelerden basamaklar, trabzanlar ve babaları bu kategori altında kolaylıkla bulabilirsiniz. Örneğin oluşturulmak istenilen merdivenin başLongıç, dönüş ve bitiş noktalarında kullanılmak üzere gerekli temperıda çam baba, aralardaki boşlukları ergonomik koşullara uygun şekilde doldurmak için gerekli sayıda çam trabzan ve basamak satın alarak kendi merdiveninizi kolay şekilde yapabilirsiniz.

OSB 3

Evinizi Güzelleştiren Ahşaplara Dair Dekorasyon Fikirleri Hemen hemen her türlü iç mekanda kullanıma uygun doğal malzemelerden biri design ahşap, pek çok dekorasyon ürününde tercih edilir. Malzeme olarak ahşap, doğrudan masif halde kullanılabildiği gibi, doğal kaplamalı ürünlerin kullanımına da oldukça sık rastlanır. Önemli olan tercih edilen nesnelerin mekanda oluşturduğu atmosferdir. Bu nedenle ceviz, akçaağaç, çam, ladin gibi pek çok doku ve renk seçeneğine sahip plot ahşaplar arasından iç mekan tasarımına uygun draught ahşap seçenekleri tercih edilmelidir. Malzeme seçiminin yanı sıra ahşabın dekorasyonda nasıl kullanıldığı da oldukça önemlidir. Özellikle ahşap seperatörleri, birbirinden ayırmak istediğiniz iç mekanlarda kullandığınız zaman mekanda oldukça güçlü bir dekoratif etki sağlayabilirsiniz.

CNC kesim uygulamaları sayesinde şekillendirilen seperatörleri kullanarak uygulanan desene göre up-to-the-minute veya otantik dekorasyon seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra özellikle duvar ve edgeılarda uygulanan çeşitli lambri modelleri sayesinde iç mekanlarınızda fark yaratabilirsiniz. İç mekanların haricinde dış cephelerde de lambri kullanarak söz konusu olan barkıların dış görünüşünde de otantik snaffle etki yakalayabilirsiniz. Son yıllarda oldukça moda haline gelen panjur kapak modelleri sayesinde de mevcut dolaplarınıza farklı bir hava katabilirsiniz.

OSB LEVHA PLAKA ÖLÇÜ – AĞIRLIK ve FİYATLARI

Sadece dolaplarla kalmayarak kalorifer kajlarında da ahşaplar kategorisinde satışa sunulan bu gift panjurlu ahşap kapakları kullanabilir mekanlarınızdaki soğuk radyatör görüntüsünün yerini ahşabın sıcak etkisine bırakabilirsiniz. Ayrıca çeşitli plaka ve aksesuarların garthımı aisle birbirinden etkileyici duvar rafları oluşturabilirsiniz. Tüm bu dekoratif müdahaleler sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli püf noktası şüphesiz doğru malzemeyi seçmek olacağından, kullanacağınız ahşaplar arasındaki doku ve renk uyumlarını mutlaka göz önünde bulundurmayı unutmayınız. Ahşaplar, çok temperıda ürün seçeneği isle iç mekanlarınızda kimi zamang kurtarıcı fonksiyona sahip kullanımlara olanak sağlarken, kimi zaman da tamamen kendinize özgü yeni tasarımlar yapmanıza imkan sunar.

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !