tasyunu_aluminyum_sandvic_panel-1

IPN Isophenic Sandviç Panel Fiyatları Çatı Cephe Montajı

IPN Isophenic Sandwich Panel tüm diğer avantajlarına ek olarak, IPN yangın dayanımı sağlar. Sofistike isophenic çekirdek ile bu paneller, yangın yayılmasını teşvik kendini söndürme ve gerçek bir yangın durumunda minimum duman vermeyecektir. Eşsiz Yangın Dayanımlı karışımı bizim rakipleri tarafından taklit edilemez patentli bir formüldür.

Gerçek yangın tarihinin 40 yıllık katı isophenic yalıtımlı dış çatı ve duvar panelleri örnek bir yangın performans kaydı var olduğunu gösterir. BENCHMARK yalıtımlı duvar sistemleri kullanımı nerede araştırma yürütülen aşağıdaki bulgular özetlenebilir:

IPN çekirdekli Yangın Dayanımlı paneller 

Yangına dayanıklılık testleri – El 30

Bir bina yapısının performansı, tasarımına göre tespit edilir ve bu malzeme oluşturmak için kullanılır. Yangın dayanımı zaman belirli dönemlerde gelişmiş bir yangın karşılaşılması muhtemel sıcaklıklara maruz iken, yapısal görev performansını sürdürmek için bir yapı elemanının yeteneği demektir. BENCHMARK Yangın Dayanımlı paneller standart EN 13501- 2 göre yangın direnci için test edilmiştir:  2007 ve çok iyi sonuçlar alındı: EI 30 duvar panelleri için. Bu mücadele prosedürleri yüksektir ve burada şimdiye kadar sadece, mineral lif kullanılabilir burada artık IPN paneller uygulamalarda, daha geniş bir kullanımı anlamına gelir.

B-s1, d0 – Yangına karşı reaksiyon. Tek Yanan Ürün (SBI) testi

Yangın testi Tepki amacı malzeme yangın büyümeye katkıda belirlemektir. Yangın değerlendirme kriterlerine AB Tepki malzemenin tutuşabilirlik, ısı salınım oranı, alevin yayılma hızı, duman, zehirli gaz, alev damlaları / parçacıkları ve / veya bu güvenlik yönleri bir arada oranı vardır. Bu özellikler uyumlaştırılmış ancak bütün bir sistemi ile ölçülür. Reaksiyon EN 13501-1 uyarınca yangına için BENCHMARK Yangın Dayanımlı duvar panelleri test edildi, standart ve alınan sınıf B-s1, d0 ve düşük duman üretimi, alev damlacıkları ve partikülleri yakmak için sert olarak sınıflandırılır. Bizim BENCHMARK Evrim ürün için dışarı bakmak.

Kenet Çatı Sistemi 

Bu hiçbir tutturma delikleri gerekli çatı panelleri bağlayan eşsiz bir yöntemdir.Paneller Pittsburgh, çift kenet ile birleştirilir.

Kurulum sırasında her çatı paneli kenarları birleştirilir ve mekanik sıkı tavan% 100 hava .making ve genişletmek için tüm çatı etkinleştirmek ve sözleşme tam 360 derece dikiş tamamlayarak, ‘Çatı Runner, taşınabilir rulo şekillendirme makine tarafından 180 derece döndü serbest yapısal bütünlüğünü feda etmeden.

Sandviç Panel  İle IPS Çatı Kaplama

Sandviç Paneller Kaplama

Bizim enjekte poliüretan sandviç paneller 50mm den  200mm kalınlık aralığında düz ve oluklu profilleri mevcuttur

Çatı Teknik Çatı ve etkili bir ısı yalıtımı çok istenen binaların Duvarlar Sandviç Paneller kullanır, bu tür binalar şunlardır:

»İlaç Mağazaları

»Spor Salonları

»Alışveriş Merkezleri

»Kongre Merkezleri

»Klimalı

catalog 2–01.jpg

Yangın güvenli

Çatı & duvar panelleri, soğuk depo panelleri

FireSafe kavramı, uluslararası yangın güvenliği standartlarına uygun Mülkiyet ve İş Yangından Korunması için optimum proje özel çözümler sağlayan bir sandviç panel sistemi için geçerlidir.

(Isophenic) IPN, Kingspan tescilli bir ticari marka, FireSafe kavramının ana bileşeni olan panellerin ateşe son derece dayanıklı bir yalıtkan köpük malzemesinin adıdır. Onun gizli formülasyon Kingspan tarafından geliştirilmiştir.

cati-cephe-fotoğraf-main.jpg soguk-depo-fotoğraf-main.jpg

avantajları

»IPN çekirdek FireSafe paneller, alev yayıldı yapmaz, yangın yaymak değil

»IPN piyasada yaygın PIR köpükleri farklıdır

», Yangın testlerine reaksiyon ve direnç geçti Has kayıplarını önlemeyi amaçlayan kapsamlı yangın sertifikaları FM ve LPCB sertifikaları verilmiştir.

»Kendi söner.

»Az duman / toksik gazlar açığa çıkar.

»Yük taşıma, bütünlük ve yalıtım yetenekleri gerçek yaşam ölçekli test performansı kanıtlanmış oldu.

»Asgari işçilik ile Işık-ağırlık, kolay kullanım ve hızlı kurulum mısınız

»Yalıtım özellikleri zamanla bozulmaya yok.

»Nedeniyle ürünleri ve teknik üstünlük geniş bir yelpazede zengin tasarım alternatifleri sağlar.

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !