1979'dan Çatı Sektörüne İlk Adımı Attık

Günümüzde sandviç panel, çatı tamiri, çatı izolasyonu gibi projelerde malzeme satışı ve montaj/uygulama ve anahtar teslimi taahhüt işlerimizi devam ettirmekteyiz.

Social Media Marketing

Sandviç Panel konusunda İstanbul ve Türkiyenin en profesyonel firmalarından biri olan; ÇATI TEKNİK ® çeşitli türevdeki panelleriyle ve uzman kadrosuyla sizlere hizmet verecek olmaktan mutluluk duymaktadır.

Poliüretan (PUR), polistren (EPS), taşyünü, camyünü, IPN (Isophenic), PIR, TPO, PVC, dolgulu ve boyalı galvaniz / alüminyum sandviç panel çeşitlerimiz mevcuttur. urtiçi ve yurtdışı deneyimine sahip firmamız ve profesyonel ekiplerimiz, zor ve ağır koşullarda çatı ve cephe kaplama işlerini başarı ile gerçekleştirmeye devam etmekdir.

Çatı ve cephe paneli montajı için olması gereken, iş güvenliği ve yeni kanunlara göre uyguladığımız güvenlik prosedürleri, hem işvereni hemde yükleniciyi garantili ve huzurlu bir montaj gerçekleştirmenin özgüvenini kazandırıyor.

avatar-6
Development manager
avatar-4
Chief Executive Officer
Developer
Founder and President
avatar-7
Human resources director
avatar-8
Marketing Specialist
avatar-3
SEO ans SMM specialist
avatar-1
Web designer

Hızlı Fiyat Teklifleri

Gününde Mal Temini

Profesyonel Destek

Ofis İçi Projelendirme

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda doğru sandviç panel ve sandviç panel aksesuarlarını sizlere ulaştırmaktır.

Yorumlarınız Bizim İçin Çok Değerli

Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket eden firmamız; taleplerinize anında cevap veren ve hızlı malzeme tedariki ile hizmetinizdedir.