çatı paneli

Çatı Paneli ve Çatı Paneli Fiyatları

Çatı paneli; küçük ya da büyük çatılarda metraj gözetmeksizin satışını yaptığımız ve gerçekten çatı paneli fiyatları ile sizin yanınızda olan firmamız ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Çatı Paneli Nedir ? 

Stok sistemimizde uygun fiyatları ve kalitesi ile çatı kaplama malzemeleri bulunmaktadır. Panelin üstüne örtülen mahya ve vidalar panel ile birlikte satın alınabilir. Çatı paneli kaplama işlerinde uzun yılların birikimi ile hizmet etmekteyiz.

Poliüretan sandviç panel çatı her zaman en az 2000 m2 olarak hazır bulunduruyoruz ve müşterilerimizi yarı yolda bırakmıyoruz. Ürünün kendi orijinal vidaları ve köşe kaplamaları sayesinde montaj koşullarına bağlı olarak, 4 işçi gün 500 - 600 m2 montaj gerçekleştirilebilir. Zarf şekli çatılarda ise güvercinlik / kuşluk adıyla tabir edilen bölümlerde ince kesim panel işçiliği mevcut olduğundan dolayı kesinlikle uğraştırıcı bir hal almakta !  BGS kalınlıkları 0,35 ile başlayıp 1.00 mm'e kadar sıçramaktadır.

Effective Web Development Solutions

Alt karkas'a montajı yapılacak olan panel eğer alt tutucu metal ise düz başkı vida, eğer ahşap ise beton/trifon vidalar ile montajı gerçekleştirilir.

Çatı Paneli Fiyatları

Sinema salonu ya da ses stüdyosu gibi kapalaı alanlarda ses yalıtımı sağlayan bir panel arıyorsanız; akustik panel ürünümüze bakmanızı tavsiye ederiz.

Çatı Paneli Profilleri

Kutu profil ya da kare profil gibi demir ürünler ile rahatça uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

Effective Web Development Solutions

Sandviç panel kesme makinesi ile doğranan ve çatı ölçüsüne göre değişen boylara kesilen çatı paneli, her zaman ferah bir yapı ile sizde iyi bir etki bırakacak.