Polikarbon Işıklık Şeffaf Çatı

Binalarınızda çatıya kullandığınız sandviç panel - trapez sac aralarına uyguladığımız polikarbon ışıklık sistemleri sayesinde, güneşten gelen doğal ışığı işletmenizin içerisine alacak ve elektrik masrafını minimum düzeylere indirerek cebinizi koruyacaksınız.

Türkiye çapında tedarik ve dağıtım konusunda lider olan kuruluşumuz polikarbonat çatı sistemlerinin temini ve montajı konusunda uzmanıdır. Firmamızda polikarbon ve CTP ışıklık levhaları ile ilgili tüm ürün gamını bulmanız mümkündür. Cam gibi ışık geçiren ama güneş ısısını içeri yansıtmayan sistemimiz sayesinde ısı yalıtım ihtiyaçlarına bağlı kalınlık ve yapıların geniş bir seçim içinde çözüme kavuşturur. Işık difüzyon ve güneş kontrol için çift renk tonları için açık, bronz seçenekler ve opal renk tonları da vardır. Sandviç panel uyumlu polikarbon aydınlık ve ışıklık malzmesi uyumlu haldedir.

Sektör uzmanı olan firmamız öncü teknoloji geliştirme ve yeni IR Isı Bloğu seçeneği daha fazla ışık ve daha az ısı verir. Tüm ürünler BS EN 9001 uyarınca en yüksek kalitede üretilmektedir: CTP panel ile güneşten maksimum fayda ile çatı daha kullanışlı halde olacak. Sandviç panel ve trapez sac uyumlu modelleri mevcut olan bu şeffaf çatı / cephe malzmelerinin diğer türlerine bakabilirsiniz : https://www.sandvicpanelfiyatlari.com/poliuretan_sandvic_panel.html

Çift duvarlı ve dört duvarlı çatı polikarbon türleri ve aksesuarları ile çeşitli - zengin malzeme listemiz ile çatı kaplamaları gerçekleştirmekteyiz. 10mm çift duvar1 2mm TekKat 16mm Triplewall  25mm Fivewall 3 2mm Sevenwall 35mm Sevenwall IR Isı Bloğu

Görünür ışık dalga boyları panelini nüfuz izin verirken IR Isı Bloğu, ısı ileten multiwall tabaka içinden yakın kızıl-ötesi güneş enerjisini girmesini önler. Daha fazla ışık, daha az ısı.Çift Renk tonları Çift renkli çok katlı levhalar renkli katmanların kombinasyonu% 50'ye varan güneş ısı kazancı azaltır ve daha yumuşak dağılmış doğal ışık sağlar. Standart Çift Renk tonları: Heatguard Opal, Bronz Opal. Renk tonları ve Renkler Polikarbon levha ışık geçirgenliği ve güneş kontrolü düzeyleri farklı renk tonları için bir dizi mevcuttur. Clear, Bronz, Opal: Renkli seçenekleri yaratıcı tasarım !Standard Tonları için fırsat sağlar. Tek kat polikarbon levha her boy bulunmakadır.

ctp levha