postthumb-1

ANTİBAKTERİYEL SANDVİÇ PANEL

Antibakteriyel ve antibiyotik arasındaki fark nedir?

Antibakteriyel teknoloji sadece Antibiyotik performans YANİ mikropların geniş bir yelpazede içerir gibi bir malzeme yazmak için nereye bakterilerin büyüme direniyor – antibakteriyel sandviç panel teknoloji durumunda bu bakterinin yanı sıra küf/mantar ve H1N1 virüsü içerir. Bu yüzden antibiyotiklere ve antibakteriyel birçok durumda, ancak antibiyotik böylece herhangi bir kalıp anlamı mantarlar ortadan kaldırarak daha fazla koruma sağlar ve kurmak kalıp neredeyse tamamen ortadan kaldırılmıştır değiştirilebilir.

Antibiyotik

Antibakteriyel ötesinde ek bir savunma hattı antibiyotik. Antibiyotik bir madde öldürür veya bakteriler gibi mikroorganizmalar, mantarlar, ya da protozoans büyümesini engeller. Antibiyotik ürünleri ve yüzeyleri farklı yerlerde kullanılmıştır ama en sık sağlık ve gıda hazırlama ortamlarda enfeksiyon ve kirliliği azaltmak için bir çaba içinde bulunurlar. Belki de en popüler antibiyotik Gümüş. Gümüş iyonları enzim 1 grubu ile inaktif tepki gözlemlenmiştir. Gümüş iyonları bakteri DNA ile etkileşim ve çoğaltma önlemek gösterilen, etkin yük nötralize edilmiştir.

Kullanmanın Yararları bir antibiyotik

PVC mükemmel antibiyotik ve antibakteriyel performans sağlar ve plastikler vermek için gümüş bazlı katkı maddeleri ve polimerler bakteriyel koruma:

Bakteri

Acinetobacter baumanii

Bacillus tür ince

Mueller coli

Campylobacter jejuni

Bakteriler zor

E. coli

E. coli

Enterobacter aerogenes

Enterococcus faecalis

Escherichia coli KETAMİN

Legionella pneumophila üzerine

Listeria tehditi

MRSA

Pseudomonas aeruginosa

Salmonella bulunur

Klavuzu 474

Shigella sp.

Staph aureus

Staph epidermidis

Streptococcus faecalis

Vankomisin Dirençli Sağlanmaktadır

Mantarlar

Aspergillus benzersiz siyah

Aspergillus benzersiz Brezilyalı

Samimi olduğu

Penicillium sp.

Virüs

İnfluenza A H1N1

Ve antibiyotik PVC teknolojinin antibakteriyel sandviç panel Ailesine mouldWelcome – bir dünya

antibakteriyel sandviç panel hijyenik duvar kaplama benzersiz bir ürün, hijyenik bir yüzey son derece önemli olduğu hemen hemen her ortam için idealdir. Antibiyotik PVC duvar kaplama hijyenik bütünlüğünü korurken sofistike bitirir ve renk yelpazesi sunuyor, çünkü geleneksel yöntemlere giderek daha popüler bir alternatif haline gelmiştir.

antibakteriyel sandviç panel sürekli gelişen ve en kapsamlı hijyenik çözümler ve tasarım ve işlevi en yüksek standartları ile müşterilerimize sunmak için hijyenik duvar kaplama ürün ve hizmet yelpazemiz gelişiyordu.

Hijyenik PVC Duvar Kaplama

antibakteriyel sandviç panel PVC hijyenik duvar kaplama antibiyotik koruması her sayfa boyunca aktif olduğu anlamına gelir üretim, zamanında gömülü Gümüş iyonları ve ürün ömrü boyunca 7/24 koruma sağlar. Antibiyotik koruması yıkanıp olamaz çünkü çizik bile antibakteriyel sandviç panel antibiyotik duvar kaplama etkin kalır.

antibakteriyel sandviç panel hijyenik duvar Kaplama Sistemi önemli ölçüde bakteri, mikrop, protozoans ve mantar sıklığını azaltmada etkilidir. Bu hem klinik hem de bağımsız saha denemeleri ile kanıtlanmıştır. antibakteriyel sandviç panel kaplı duvar panelleri artık yaygın (NHS) kendi Ulusal Sağlık Hizmeti boyunca ve giderek uluslararası sağlık, eğitim, gıda işleme ve hazırlama ortamları, oteller ve eğlence kompleksleri ve spor tesisleri kullanılır.

PVC Duvar Panelleri CladdingPVC

Hijyenik Kaplama Çözümleri

antibakteriyel sandviç panel PVC duvar panelleri kolayca neredeyse herhangi bir yüzey üzerine monte edilir. Paneller doğrudan en düz yüzeylere uygulanabilir, çünkü sistem hem yeni yapı ve yenileme projeleri için idealdir. Tesisatçılar ağımız tavan ve zemin de dahil olmak üzere tüm yüzeylerde günlük tam paket sunabilir.

antibakteriyel sandviç panel antibiyotik PVC paneller şık, hijyenik, kolay akıllı ve temiz bir görünüm vermek, ve 20 yıl ürün garantisi ve antibiyotik ömür boyu garanti ile geliyorlar.

Uygulama:

  Çatı Konstrüksiyonu

Tasarım ve montaj hizmetleri müşterilerimizin projelerini hızlandırmak amacıyla ÇATI TEKNİK’in sandviç panel sunan paketinin önemli bir parçasıdır.Size en uygun ürünü seçmek ve ürünlerimizi kullanarak bina tasarımı yanı sıra uzun bir ömrü sağlamak için kurulum yöntemleri ve bakım talimatları kararına yardımcı olur..

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !