Reputation Managment Services

Alüminyum Sandviç Panel

Türkiye'de panel hattında ilk üretilen çatı paneli; alüminyum sandviç panel sistemidir. Alüminyum panel her yapıda kullanılması ve her çatıda montaj işlemi görebilmesi ile öne çıkıp müşterilen dikkatini çekmiş ve aranan ürünlerden olmuş bir paneldir.  Alüminyum sandviç panel fiyatları uygunluğu nedeniyle tercih etmektedirler.

Yoğunluğu yüksek bir dolgu malzemesi kullanıldığı için Alt ve üst yüzey metallerinin boyalı  olması gerekmektedir. 2m'den  20m'ye değişen boylarda Alüminyum Sandviç Panel yanmazlık normları ve bilimsel testlerde, yangını yürütmüyor ve alevi hapsediyor. Boyalı sandviç panel fiyatı talebi halinde özel üretim mevcuttur. Gofrajsız - gofrajlı düz formlu alüminyum çatı panelleri paslanmaz yapmaz - korozyona uğramaz.

Alüminyum; yapısı itibariyle yumuşak ve paslanmaz olduğu için kendi başına bir direnç kaynağıdır. Alüminyum sandviç panel güvenirliği sayesinde çatı piyasasına bir kazançtır. Poliüretan ve eps'nin alüminyum'a aksesuarlarıyla birlikte esneklik ve su sızdırmaz bir malzeme olarak tanımlar. Özellikleri diğer kaplama ürünlerine göre daha iyidir.

Renkli formatta üretilen alüminyum rulolar ile; RAL kodlarındaki renkler ile çalışılabilir.

Effective Web Development Solutions

Bazalt taşı ile 1400 derece ateş birleşince ne olur ? Tabikide taşyünü :) . Sandviç panel fiyat olarak belki yüksek kalabilir ancak; diğer dolguların 180/200 derecelik alevlerde zehir ile birlikte yanmaya başlaması, aksine bu panelin yanmaması tercih olarak bu panelin öne çıkmasını sağlamıştır. https://www.sandvicpanelfiyatlari.com/boyali-sac-sandvic-panel/

YANMAZ

UZUN ÖMÜRLÜ

DAYANIKLI

KALİTELİ

Alüminyum sandviç panel boyalı galvaniz sac metaline göre daha çok temiz ve paslanmaz yapmayan cinstedir. Değerlerinde poliüretan ve diğer yalıtım ürünlerine göre çok yukardadır.(+650 derece) Taşyünü Sandwich panel için kullanılan mineral yünün yoğunluğu 100 kg/m3 ten düşük olamaz. Tavsiye edilen en düşük kalınlık ise 50 mm dir 100 mm kalınlığa kadar ülkemizde üretilmektedir. 

Sandviç Panel Fiyatı İsteyin

Formu doldurup sandviç panel fiyatları isteyiniz.

Bizimle iletişime geçip malzeme teknik özellikleri ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ustalar

Hepsine Bak