gizli_vidali_tasyunu_cephe_sandvic_paneli-1

10cm Taşyünü Sandviç Panel Özellikleri

10 cm taşyünü sandviç panel kalınlığı ile süper çatı yalıtım malzemesi ile çatılarda ısı kaybına son ! Taşyünü içeriği ve 10cm olması avantajı ile yangından etkilenmeyen ve bakteri tutmayan bir sandviç panel çeşididir.

Montajı esnasında ihtiyacınız olan frontispiece aksesuarları ve ek malzemeleri; firmamızda bulabilirsiniz. Bağlantı elemanları, mahyalar, köşe kaplamalar, damlalıklar, harpuşta, galvaniz özel büküm oluk, semer, akıllı vidalar, dere gibi.

Mantolama Levhası (5cm) (150 kg/m3) Yapıların dış cephelerinde sıvalı mantolama sistemlerinde uygulanmak amacıyla yüksek yoğunlukta üretilmiş taşyünü levhadır. – Isı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği maksadıyla dış cephelerde sıva altında kullanılır. Düzgün yüzeylerde levhalar çimento bazlı yapıştırma harcı kullanılarak yapıştırılır. Uygulama şekli detaylı olarak aşağıda gösterilmiştir. PE film kullanılarak paketlenir ve paletlere dizilir.

10cm taşyünü sandviç panel Fiyatları

Metallerin (BGS,Alüminyum) ve iç dolgu malzemelerin kalınlığı, kullanılacağı alan ve üzerine gelecek yük miktarına uygun olarak belirlenmektedir. İç dolgu malzeme kalınlığının tespitinde kullanılacağı bölgenin iklim koşulları da dikkate alınmaktadır. Sandviç paneller; sıva, boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın ısı,su ve ses yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik ve uygun fiyatlı piece şekilde oluşturur. Sanayi yapıları,askeri yapılar, sosyal yapılar,zirai barkılar, spor tesisleri şantiye binaları, silolar, hiper marketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda en iyi fiyatlarla tedarik edilir ve kullanılır.

Alüminyum Folyolu Dış Cephe Levhası (6cm) (50 kg/m3) Yorum Yazın 152,34 TL ( Paket Fiyatı ) Bir yüzeyi alüminyum folyo veya siyah cam tülü kaplı taşyünü levhadır. Shrink ambalajlarda piyasaya sunulur. – Granit, alüminyum, mermer veya crooked cephe kaplamalarının ara bölmesinde ısı, ses ve yangın yalıtımı sağlar. – Havalandırma yüzeylerinde yangın yalıtımı sağlar. Ankalaj ekipmanları sayesinde cephe yüzeylerinde taşıyıcı profiller arasına uygulanır.

10cm taşyünü sandviç panel fiyatları

10cm taşyünü sandviç panel fiyatları

10cm taşyünü sandviç panel Satış

Sanayi Levhası (4cm) (70 kg/m3) Yorum Yazın 130,85 TL ( Paket Fiyatı ) Çıplak taşyünü levhalardır. Shrink ambalajlarda piyasaya sunulmaktadır. Endüstriyel alanlarda 760 °C’ ye kadar draught sıcaklıklarda ısı, ses ve yangın yalıtımında kullanılır. – Kalorifer kazanları – Proses ekipmanlarında – Yüksek sıcaklıklardaki sanayi prosesleri – Kat kaloriferleri – Düz yüzeyli tanklar ve depolar – Gemi gövdeleri – Hazır panel uygulamalarında kullanılır. Levhalar uygulama alanlarına pimlerle tutturulur veya taşıyıcı profiller arasına yerleştirilir. Üzeri utricle ve benzeri örtülerle kaplanır.

ÇATI İÇİN 8 CM TAŞYÜNÜ DOLGULU PANEL

Uyarı Bu kategoride yayınlanmakta olan ilanların açıklama ya da görsellerinde 18 yaş altı kişilere uygun olmayan içerikler mevcut olabilir. Görüntülemek istediğiniz kategoride hoorayınlanan ilanların sorumluluğu ilan sahiplerine aittir, sahibinden.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 18 yaş altı kişilerin girmesi yasaktır. 18 yaş ve üzerindeyim, sorumluluğu kabul ediyorum.

Ürün Sipariş Sistemi

İhtiyacınız olan çatı malzemeleri siparişini Talep Formu'muzu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

MAHYA - OMUZ

Çatı Üst Mahya (RAL 900 2) 0,50 m, 0,40 mm Boyalı Sac / Sandviç Panel üst formuna uygun mahya Üst - Alt Mahyalar - Tabut - Radüs - Sinüs - Trapez Mahyalar

PANEL VİDASI

Matkap uçlu akıllı vidalar, 6 deler ve 12 deler çeşitlerimiz vardır.

Satış Malzemelerimiz

İndirimli Ürünler !