TPO MEMBRANLI ÇATI CEPHE SANDVİC PANELİ – ROOF PANEL WITH TPO MEMBRANE

Panellerin alt yüzü boyalı galvaniz sac ve üstü yüzü su geçirmez TPO membrandan oluşur. Poliüretan, poliizosiyanurat veya taşyünü-camyünü yalıtım dolgulu tipleri bulunur. Membranın yalıtım gören yüzü mükemmel yapışmayı sağlamak için keçelidir. Yan binilerdeki kulak kısımları diğer panelin membranına yapışabilmesi için keçelidir.

Teras ve düşük eğimli çatıları olan endüstriyel ve ticari yapılar depolar ve hangarların çatılarının kaplamasında kullanılan hazır TPO membranlı kompozit sandviç panellerdir.

 MEMBRANLI ÇATI PANELİ-TAŞYÜNÜ

MÇP-1000/40/50/75/100-TAŞYÜNÜ

ÇATI PANEL SİSTEMİ 1000mm (SAC + TAŞYÜNÜ + MEMBRAN)

 Çatı eğimi az olan (%7’den düşük) çatılarda ısı yalıtımı için üretilen ve üst yüzeyi PVC veya TPO membran kaplı, taşyünü yalıtımlı çatı panelidir. Yalıtıcı malzeme olarak taşyününün kullanıldığı bu paneller, aleve karşı gösterdiği yüksek direnç nedeniyle, yüksek yangın güvenliği istenen binalarda özellikle tercih edilmektedir.

TPO PVC MEMBRANLI SANDVİÇ PANEL FİYATLARI,

Yangına dayanıklı kompozit bir sistem olan çatı panelleri, A-sınıfı yanmazlık özelliği taşıyan yalıtım tabakası sayesinde, ses ve ısı yalıtımında büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

Taşyünü otomatik olarak dilimlendirilmekte, lifler panel yüzeyine dik olarak çevrilmekte ve böylece panelin basınca karşı dayanımı artırılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Taşyünü Panel için Yapı Fiziği Değerleri

Panel Kalınlığı VE tpo sandviç panel

40mm  50mm  75mm  100mm

U Değerleri (w/m²K)  0,86  0,70  0,49  0,38

Yangın Dayanımı  F60  F60  F90  F1 20

NOT: Isı İletim Katsayısı (λ) : 0,040 W/Mk

Panelin Yapısal Değeri

* Dış Yüz Özellikleri; 1, 2mm Membran

* İç Yüz Özellikleri; 0,55mm Galvaniz Sac

* Boya Özellikleri; Polyester.

İstenilirse boyayı, nakliye, montaj esnasında oluşabilecek hasarlardan korumak için polietilen folyo kullanılabilir.

* Boya Seçenekleri; RAL kataloğu renkleri

* Faydalı Genişlik; 1000mm

* İzolasyon (Taşyünü) Yoğunluğu; 100 – 110 kg/m³* İzolasyon Kalınlıkları; 40 – 50 – 75 – 100 mm

Tpo Nedir ?

UV dayanımlı, buhar geçirgen, donatılı, sıcak hava kaynağı ile birleştirilebilen, bitki kök dayanımına sahip, çatı su yalıtım uygulamalarında kullanılan DONATILI TPO Su Yalıtım Membranıdır. Çürüme yapmayan, 1. 2 mm ve 1.5 mm kalınlığında pvc sandviç panel için irtibata geçiniz.

DOĞRU ADRESTE

GÜVENLİ VE HIZLI ALIŞVERİŞ !

En profesyonel sandviç panel tedariki gerçekleştiren firma biziz !  Teslim sürelerimiz çok kısa ve çatı - cephe ile ilgili tüm malzemeleri firmamızda bulmanız mümkün !  İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli bölgelerine yakın merkez depolarımzdan kolayca teslimat yapabilmekte ve işinizi kolaylaştırmaktayız.

Abone Olun !

Alakalı Malzemelere de Bakınız

Tüm Çatı ve Cephe İçeriğine Göz Atınız !

Leave a Comment