TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ

TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ

https://goo.gl/iErCtnTAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ kullanmak

Taşyünü Cephe Paneli Nedir

TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ; Sandviç panel uzmanları tarafından cephe üzerine monte edilmek üzere üretilen ve uygulama sonrası aksesuarları giydirilen taşyünü cephe ve duvar kaplama malzemelerinin  tamamı için yapılan bir tanımlamadır.

Taşyünü Cephe Paneli Üretimi Nasıl Yapılır

Taşyünü Cephe Paneli; İlk etapta binalarınızdaki cephe kaplaması yapılacak alanın analizi çıkartılarak, binanıza uyacak en uygun sandviç panel sisteminin özelliklendirilerek üretimi gerçekleştirilmektedir.

Taşyünü Cephe Paneli Üretimi Ne Kadar Sürer

Taşyünü cephe paneli; Sandviç panel şekline göre ve özelliğine göre üretim süreci 2 günden 1 hafta gibi bir süreye çıkabilmektedir, fabrika programıda bu süreci etkilemektedir.

Taşyünü Cephe Paneli Montajı Nasıl Yapılmalı

TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ; Önce müşterinin bakış açısından bakıp ne talep ettiğini anlayıp, daha sonra müşteri bakış açısından yola çıkılan karakteristik sandviç paneli son teknoloji ekipman ile üretim yapılmalıdır.

Değerli müşterilerimiz, bu yazımızda sizelere daha kaliteli hizmet verebilmek adına tarafınızı bilgilendirip doğru sandviç panel modeli bulmaya yönelik değerli bilgileri size verip, kaliteli cephe paneli hakkında sizlere eşsiz bilgiler aktaracağız.Mutlaka bu içeriğimizi sonuna kadar okumanızı öneririz.

Sandviç panel modellerinde özellikle cephe panelinde piyasa kurallarına istinaden kalite paneli satın alabilmek, aylarca fabrika üretim sürecini beklemektense, stoklardan hemen teslim seçeneğini kullanabilmeniz önemli bir etken olup taşyünü cephe paneli malzemesini sorunsuz bir şekilde tesim almanız elzemdir. Bu konuda sizlere çok önemli bilgiler ve bu bilgiler ışığında içinizde acaba bırakmadan bilinçlendirmek amacındayız.


TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ Danışmanlığı

ÇERÇEVESİNDE DESTEKLERİMİZ


Cephe Ölçümleme Desteği

Cephe ölçümlemesi yaparken düz olmayan cephelerde metraj farklılıkları ortaya çıkar  cephe paneli fiyatları bu nedenden dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Çaplı gelen cephelerde tek boy sandviç paneller kesinlikle yapıya uymayacağı için özel kesim panel üretimi gerçekleştirip özel cephe paneli fiyatları veriyoruz.


Binaya Uyumlu Renk Belirleme

Binanın bulunduğu konum ve çevre etkenleri belirlendikten sonra eğer standart renklerde değilde farklı bir ton istenirse; üretim merkezimizin sac stok durumuna göre RAL kataloğundaki tüm renklerde üretim gerçekleştirip cephe kaplama işlemini tamamlamış oluyoruz. Dış mekan panelleri, iç mekana göre farklı olacağından dolayı renk seçeneğini firmamız ile birlikte karar almanızı şiddtle önermekteyiz. Birlikte en iyi paneli bulacağımızdan eminiz.


Tam Destek

Sandviç panel üretim işlemleri eskiye nazaran daha kapsamlı ve daha zor. Çünkü Google ve diğer arama motorlarına göz atarsanız birçok panel firması gözünüze çarpacaktır ancak işin aslına baktığınızda sandviç panel işi ile hiç alakası olmayan firmalar bu işi yaptığını iddaa edip, müşterilere hitap edememekte ve bu işi düzgün yapan firmaları da aynı kefeye koyulmasına sebep olmaktadırlar. Bizim ile krşınızda profesyonel bir firma olup hiç sorunsuz ürün desteğine sahip olacaksınız.


Yüksek Kaliteli Sandviç Panel Üretimi

Gerçekleştirdiğimiz işlerde fiyat konusunda her zaman müşterinin yanında olmakla birlikte cephe paneli fiyatları minimum seviyede değerlendirilerek tarafnızın memnuniyetini ön palnda tutuyoruz., Cephe paneli üretirken kesinlikle tarafınızın talebine karşlılık veren kalite panel tipi ve bizi tavsiye edeceğinizi bilmenin mutluluğuyla hareket etmekteyiz.. Dürüst olmalıyız ki cephe paneli hazır stokta yok ise, 1 - 2 hafta üretim beklemeniz gerekecektir. 1-2 günde üretim gerçekleşeceğini iddaa edenlere pek itibar etmenizi tavsiye etmemekteyiz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz taşyünü cephe paneli sistemli bir şekilde sandviç panel fabrikasından ayrılarak, nakliye araçları ile tarafınıza emniyetle ulaşacaktır. Kullandığımız saclar en kalitelisinden olup, yurtiçi ve yurtdışı boyalı galvaniz sac’ın en az 0.40 mm kalınlığında olmasına özen göstermekteyiz. Uzak doğudan getirilen saclar ile üretim yapılan, 0.20 mm gibi incecik ve cephede hiç kullanılamayan tipte saclarla üretim yapıp insanları kandıran satıcılardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Yalnızca ürün satışına odaklanıp müşteri memnuniyetinden tamamen uzak bir firma ile çalışıp TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ satın almak başınızı oldukça ağrıtabilir!

Saclarda kullanılan boya tipi coatcoil sistemi ile boyanmış olup, astar ve boya ilişkisinin maksimum seviyede kaliteli olmasına özen göstererek mikron değerlerini fazla tutarak ekstra koruma sağlamaktayız.


TAŞIMA SIRASINDA ÖNEMLİ HUSUSLARNAKLİYE ARAÇLARININ AYARLANMASI

Malzemenin boylarına göre tercih edilen nakliye araçları, panel üreriminin ardından fabrika sahasına çağırılarak yüklemeye hazır edilir.  Anlaşılan günde imal edilen sandviç panel fabrika stok sahasında hazır beklerken nakliye araçlarının gelmesi ile  güvenli yükleme gerçekleşir. Üzeri açılan araçların tercih edildiği firmamızda; sandviç panel balyaları vinç ile yukarıdan direkt olarak araç kasasına yerleştirilir. Çift balya ile uzunluğu 14 metre’ye kadar uzunkuklarda panel sığdırılabilen büyük kasalı araçlar her zaman daha güvenli olacaktır.

SANDVİÇ PANELLERİN NAKİL İŞLEMLERİ

Firmamız devamlı olarak müşteri malzemesinin güvenli bir şekilde şantiye alanına taşınması için özen gösterir. Bunun içinde en profesyonel nakiye firmaları ve uygun fiyatları olan firmalarla çalışmakla birlikte, sandviç panel boyutuna göre, 10 TEKER - KIRKAYAK - TIR gibi araçlar ayarlamaktayız. Takibinde bu araçlara malzmelerin güvenle yüklenmesi ve sarılması işlemi gelir. Bu kısımda uygulamdığımız özen ve panellerin araç kasasına indirilmesi husunda malzemeye zarar gelmeyecek şekilde işlem yapıp, daha sonra nakliye araçlarına yüklenen cephe paneli ni daha sonraki işlemleri; araç içinde sağlamlaştırılıp panel balyalarının sağa sola kaymasını önleyici önlemlerini almak ve yolculuk esnasında sandviç panelin kendisine ve etrafına zarar verecek etkelnleri ortadan kaldırmak olması, gideceği güzergahta karşılacağı zorluklara, ve bekleme süresine göre hazırlıklı olmasıdır. Araçlarda tüm sürücü ve yol belgelerinin tam olmasına ve yeni yasalar gereği tüm kanunlara uygun araç olmasını şiddetle tavsiye etmekteyiz. Sandviç panel taşıyan araçların kapalı olması malzeme güvenliği açısından her zaman daha olumlu olacaktır. Bu etkenler sayesinde cephe panelleri şantiye alanınıa güvenli bir şekilde sev edilip montajı sağlanacaktır.


MONTAJ ESNASINDA KULLANILAN YARDIMCI VİNÇ

Montaj esnasında cepheye montaj yapılacak  cephe panellerinin, vinç yardımıyla kaldırılıp montajı yapılması için gereken vinç tipleridir. Montaj yapılırken iple - halatla ya da başka bir malzemeyle çekilip güvensi bir şekilde montaj yapılan tehlike işlere kalkışılmaması gereklidir. Vinç yardımıyla kaldırılan CEPHE PANELİ boyuna, içindeki dolguya ve özelliğine göre çeşitli aparatlar ile vinç tarafından kaldırılma, bununla beraber çelik konstrüksiyon karkas üzerine akıllı vida ile montajı gerçekleşir.


KENAR AKSESUARLARI

Bina üzerine çekilen  TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ ve aksesuarlarının birlikte çalışması için yeterince profesyonel bir ekip gerekmekte! CEPHE paneli  ile birlikte aparatların uyumlu olarak cephelere monte edilmesi sırasında ortaya çıkan prıblemleri en aza indirgemek isteyen firmamız daima en profesyonel ekiple çalışmaktadır. Uzman olarak montaja başladığımızda yanımızdaki ekip ve ekipmanların son teknoloji ve  yaptığımız işe tamamen uyumlu olmasına şiddetle dikkat etmekteyiz, Matkap, Spiral Kesme Taşı, Matkap Ucu, Emniye Kemer ve Baret gibi ekipmanlarımız sayesinde hatasız ve en kusursuz cephe kaplama işini gerçekleştiriyoruz. Kenar aksesuarları bir yapıyı belli eden en önemli etkenlerden biridir.

Taşyünü Cephe Paneli montaj süresinin çatı paneline göre daha uzun ve zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle iş öncesi keşiflerimizi çok detaylı bir şekilde yapıp; bu keşifle planını önümüzdeki işe odaklanıp sonradan çıkabilecek herhangi bir problemin önüne geçiyoruz. İş esnasında hangi ustamız ekibin başında ise, ustamızla direkt olarak temasa geçip aklınızda kalan bir soru var ise yerinde ve bizzat ustayla birlikte sorunu çözebiliyorsunuz.


MONTAJ SONRASI BAKIM

Binda’da onlarca, hatta yüzlerce sandviç panel mevcut. Bu panellerin ileride meydana getirebilecek olan bakımları nasıl yapılmalı, ve daha uzun ömürlü olması nasıl sağlanmaktadır, bağlantı elemanlarının yenilenmesi ve temizlik yapılması sizce yeterli mi ? Örnekle; yüksek bir fırtına esnasında paneller rüzgara dayanamayıp uçma riski var. Bu riskleri ortadan kaldırmak için, Mutlaka yıllık bakım yaptırmak gerekmektedir. Her fabrikanın malzmesi ayrı olacağından dolayı, her cephe ve duvardaki malzeme bakımıda farklı olacaktır. Firmamıın satışını yaptığı sandviç panel sistemleri sayesinde çok basit bakım ve onarım işlemleri mevcut olup rahatlıkla uygulayabilmekte olacaksınız ya diğerleri ? Çok zor! Nasıl ki herkes bir arabanın motorundan anlamıyor ve onarımını yapamıyorsa, sandviç panelde o şekilde herkesin montaj, bakım ve onarım yapabileceği bir malzeme değildir.


KISACA

TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ


Sandviç Panel Türkçesi birleştirilmiş yalıtımlı panel levha anlamına gelen sandwich panel kelimesinin karşılığıdır.

Sandviç panel malzemesinin cephe ve duvar için kullanılan düz formlu olan modelidir. Değişik formlarda dış yüzeyi olanlarının üretimi mevcuttur.


Niçin TAŞYÜNÜ CEPHE PANELİ, Niçin Sandviç Panel ?


Ekstra ödemeler yapmadan tek seferde cephe kaplama malzemesi  !

Kurumsal bir görüntü ve ciddi bir müessese görünümü !

Kanunlara uyumlu yangın dayanımı olan bir cephe sistemi !

Firmanızın binasında ısı yalıtımlı bir kaplama malzemesi mevsimleri düşünmemenizi sağlar  !Binanın cephe karkası (PROFİL-ÇELİK)  taşyünü cephe paneli montajına uyumlu hale getirilir.

Cephede ölçüler alınarak (çaplar) ile sağlama yapılarak net ölçü alınır.

Uyumlu ölçülere ek olarak bir kaç plaka ekstradan panel siparişi verilir.

Autocad ile ortalaması ve kullanılabilirliğine bakılır.

Montaj sırasında kullanılacak olan aksesuarlar önceden ayarlanır. Her panel parçasına uyumlu özel imalart(büküm) cephe aksesuarları imal edilir.

Uygulama esnasında doğabilecek kaza risklerine karşı koruyucu önlemler alındıktan sonra, bizzat cephede uygulanarak güvenli sandviç panel montaj işi gerçekleştirilir.

Çatı ve cephenin birleştiği kısım renk analizine göre uyumlu parça ilave edilir.

Montajı biten cephenin resimleri isteğe göre profesyonelce çekilir.

Cephe montajı devamında, tekrardan ölçümleme yapılıp aynı renk kodlarında (RAL) imalata başlanır.

Cephe paneli üzerine reklam amaçlı herhangi bir malzemeden, pano tarzı şeyler monte edilebilir.

Bütün bu monte işlemlerinden sonra cephe / duvar profesyonel bir görünüme kazanır.

Taşyünü cephe paneli montajı çok özen isteyen bir iştir. Cephe paneli minimum 20 yıl ömrü olan ve uzun yıllar cephenizde kalır ve görevini profesyonel şekilde yerine getirir. Montaj sonrası klasik bakımları yapılması gereken sandviç panel kullanım talimatları yıllık yerine getirilir. Aksi düşünüldüğünde yeni yaptırdığınız sandviç panel bakımsızlıktan görevini yerine getiremez. Bu sebeplerden dolayı verdiğiniz paranın boşa gitmesi istenmez ve belirli periyodlarla bakım yaparak tüm problemleri silebilirsiniz

.


Gezegenimizde saklama-depolama yapılan hemen hemen heryerde etrafı kapatılan binaların en üst seviyede korunaklı olması sandvicpanelfiyatlari.com adlı sitemiz sayesinde üst düzey bir yapı malzemesini tanıyarak uygulanan sanviç panel, başta cephede olmak üzere tüm yapının etrafı ve üstünü kapsayarak tamamen korunaklı yapılar elde etmenizi sağlıyor.


Sandviç panel hedeflenen iç ısı değerinin korunması ve başlıca dışarıdan gelen yağmur ve kar suyunu kesinlikle içeri yansıtmamaktır.Sandviç panel fiyatları, fabrikalar, depolar, kurumsal alanlar, mantar çiftlikleri, ahırlar, askeri tesisler, sosyal tesisler, asitlenme yapan iç alanlar, oksitlenme yapan alanlara göre üretilen malzmelerin ana özelliklerine göre şekillenir. Sandviç panel teslimatlarını istanbul merkezli, zeytinburnu ve ikitelli depolarımızdan teslim edilmektedir.


Sandiç panel istanbul merkezli yapılara daha yakın depolarımızdan tedarik edildiğinde çatı paneli  (poliüretan) gibi nadir bulunan malzemelere kolaylıkla ulaşmış oluyorsunuz. Sandviç panel montaj yapılacak alana zamanında ulaşması için ( kesim, ve nakil) bir gün önceden kararlaştırılan ölçülere göre panel kesimi yapılarak hazır hale getirilecektir.


Poliüretan sandviç panel, bütün sektörde ön plana çıkan çatı kaplama malzemelerinden bir adım önde olup diğerlerini geride bırakan poliüretan dolgulu sandviç panel çatı firmaları ve iş bilen müşterilen baş tercihlerinden birisi olmakla birlikte gittikçe büyüyen ısı-su masraflarını kısarak önemli bir konuma oturmuştur.


Cephe sistemlerinin bu malzemelerle çok yakın ilişkisi bulunmaktadır cephe panelleri iki sac ve poliüretan birleştirmesi ile elde edilen mükemmel bir üründür.


Yaşadığımız dönem içinde ckullanıcılar bu malzemeyi genelde 2. - 3. Elden tedarik etmekte ve bu da bazı zamanlar problem çıkmasına (malzeme açısından) neden olup kullanıcıları üzmektedir.


Dış kaplamalarda kullanılan malzemelerin genelinden daha uygun Sandviç panel fiyatları nın döviz bazında ve sac bobinlerine yapılan zamlara bağlı olarak, fiyatında iniş ve çıkışlar meydana gelmektedir.


Yapılan statik hesaplamalardan bağımsız bir şekilde bina üzerine giydirilen Sandviç panel cephe faydadan çok zarar oluşturur ve cepheyi yeniden kaplamak zorunda kalabilirsiniz. Uyumsuz vidalar kullanıldığında rüzgarlı havalarda yerinde koparılıp atılan  taşyünü cephe paneli de büyük tehlike arz eder.


Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte artık amatör montaj işleri kendini apaçık belli etmekte  Taşyünü cephe paneli nin işin ehli sandviç panel ve sandviç panel firmaları ile yapılması daha profesyonelce olacaktır. Profesyonel bir şekilde montajı gerçekleşen Taşyünü cephe paneli odaklanan türde monte edildikten sonra dahi gereken kontroller yapılmalıdır. Taşyünü sandviç panel aksesuar sistemleride düzgün bir şekilde yapıya uyarak devam etmelidir. Geriye dönüp bakıldığında muheşem bir cephe ile karşılaşacaksınız.


Taşyünü cephe paneli -sandviç panel çift sac ile taşyünü - poliüretan, eps ve pir malzemelerin birleşiminden meydana gelen yapı malzemesi olmakla birlikte her geçen gün kullanımı da artmaktadır. Tam verimlilik almak için sadee cephe paneli yeterli olmamakla birlikte alt karkasın cephe kaplama işine çok büyük katkısı vardır. Çelik konstrüksyion Cephe paneli ile yönergelere uygun olarak kaplanır. Kaplanan alanın etrafı iş güvenliği önlemleri ile korunduktan sonra ilk montaj işine başlanır.

Yapılan cephe montajı işinden sonra kontroller yapıldıktan sonra sı sızdırmazlık testine tabi tutulur ve iki panel birleşen yerinden su kaçağı meydana geliyorsa hemen düzeltilir.

Taşyünü malzemelerin su izolasyonu diğer malzemelere göre gerçekten çok zor ve yapışma durumu ciddi şekilde işçilik ve profesyonel el işçiliği gerektirdiği gibi, uygulama yapılan mevsiminde izolasyon malzemesinin cinsine göre uygun durumda olmalıdır. Detaylı yüzey temizliği ve izolasyon astarı sonrasında fırça ya da püskürtme makine sayesinde panel üzerine uygulama yapılır.

Montaj ve izolasyon birlikte götürüldüğü taktirde, bütün malzeme üzeri ve kenarlarında meydana gelen izolasyon sayesinde sandviç panel sızdırmaz hale gelerek yağan yağmur ve kar sonrası yapının keyfini çıkarabilirsiniz.


Çatı, için uygulanan monte ve diğer izolasyon işlemleri, sandviç panel fiyatları na yansımayarak  Taşyünü cephe paneli ne en uygun fiyatlarda sahip olarak daha malzemeyi alırken kazanan biri olarak diğer mül sahiplerinden bariz farkınızı ortaya koyacaksınız.


Elbette Cephe paneli özellkleri bunlarla sınırlı kalmıyor.

Detaylı SANDVİÇ PANEL özellikleri ve detaylı bilgi için; www.sandvicpanelfiyatlari.com/iletisim.html


ADALAR CEPHE PANELİ, ARNAVUTKÖY CEPHE PANELİ, ATAŞEHİR CEPHE PANELİ, AVCILAR CEPHE PANELİ, BAĞCILAR CEPHE PANELİ, BAHÇELİEVLER CEPHE PANELİ, BAKIRKÖY CEPHE PANELİ, BAŞAKŞEHİR CEPHE PANELİ, BAYRAMPAŞA CEPHE PANELİ, BEŞİKTAŞ CEPHE PANELİ, BEYKOZ CEPHE PANELİ, BEYLİKDÜZÜ CEPHE PANELİ, BEYOĞLU CEPHE PANELİ, BÜYÜKÇEKMECE CEPHE PANELİ, ÇATALCA CEPHE PANELİ, ÇEKMEKÖY CEPHE PANELİ, ESENLER CEPHE PANELİ, ESENYURT CEPHE PANELİ, EYÜP CEPHE PANELİ, FATİH CEPHE PANELİ, GAZİOSMANPAŞA CEPHE PANELİ, GÜNGÖREN CEPHE PANELİ, KADIKÖY CEPHE PANELİ, KAĞITHANE CEPHE PANELİ, KARTAL CEPHE PANELİ, KÜÇÜKÇEKMECE CEPHE PANELİ, MALTEPE CEPHE PANELİ, PENDİK CEPHE PANELİ, SANCAKTEPE CEPHE PANELİ, SARIYER CEPHE PANELİ, SİLİVRİ CEPHE PANELİ, SULTANBEYLİ CEPHE PANELİ, SULTANGAZİ CEPHE PANELİ, ŞİLE CEPHE PANELİ, ŞİŞLİ CEPHE PANELİ, TUZLA CEPHE PANELİ, ÜMRANİYE CEPHE PANELİ, ÜSKÜDAR CEPHE PANELİ, ZEYTİNBURNU CEPHE PANELİ, İSTANBUL CEPHE PANELİ, CEPHE PANELİ İSTANBUL, CEPHE PANELİ İZMİR, İZMİR CEPHE PANELİ, ANKARA CEPHE PANELİ, CEPHE PANELİ ANKARA, BURSA CEPHE PANELİ, CEPHE PANELİ BURSA


New Cephe Paneli Lines ;


Adana Cephe Paneli, Adıyaman Cephe Paneli, Afyon Cephe Paneli, Ağrı Cephe Paneli, Ankara Cephe Paneli, Antalya Cephe Paneli, Artvin Cephe Paneli, Aydın Cephe Paneli, Balıkesir Cephe Paneli, Bilecik Cephe Paneli, Bingöl Cephe Paneli, Bitlis Cephe Paneli, Bolu Cephe Paneli, Burdur Cephe Paneli, Bursa Cephe Paneli, Çanakkale Cephe Paneli, Çankırı Cephe Paneli, Çorum Cephe Paneli, Denizli Cephe Paneli, Diyarbakır Cephe Paneli, Edirne Cephe Paneli, Elazığ Cephe Paneli, Erzincan Cephe Paneli, Erzurum Cephe Paneli, Erzurum Cephe Paneli, Ardahan Cephe Paneli, Iğdır Cephe Paneli, Eskişehir Cephe Paneli, Gaziantep Cephe Paneli, Giresun Cephe Paneli, Gümüşhane Cephe Paneli, Hakkari Cephe Paneli, Hatay Cephe Paneli, Isparta Cephe Paneli, Mersin Cephe Paneli, İstanbul Cephe Paneli, İzmir Cephe Paneli, Kars Cephe Paneli, Kastamonu Cephe Paneli, Kayseri Cephe Paneli, Kırklareli Cephe Paneli, Kırşehir Cephe Paneli, Kocaeli Cephe Paneli, Konya Cephe Paneli, Kütahya Cephe Paneli, Malatya Cephe Paneli, Manisa Cephe Paneli, Kahramanmaraş Cephe Paneli, Mardin Cephe Paneli, Muğla Cephe Paneli, Muş Cephe Paneli, Karabük Cephe Paneli, Kilis Cephe Paneli, Nevşehir Cephe Paneli, Niğde Cephe Paneli, Ordu Cephe Paneli, Rize Cephe Paneli, Sakarya Cephe Paneli, Samsun Cephe Paneli, Siirt Cephe Paneli, Sinop Cephe Paneli, Sivas Cephe Paneli, Tekirdağ Cephe Paneli, Tokat Cephe Paneli, Trabzon Cephe Paneli, Tunceli Cephe Paneli, Şanlı Urfa Cephe Paneli, Uşak Cephe Paneli, Van Cephe Paneli, Yozgat Cephe Paneli, Zonguldak Cephe Paneli, Aksaray Cephe Paneli, Bayburt Cephe Paneli, Karaman Cephe Paneli, Kırıkkale Cephe Paneli, Batman Cephe Paneli, Şırnak Cephe Paneli, Bartın Cephe Paneli, Yalova Cephe Paneli, Karabük Cephe Paneli, Kilis CephePaneli, Osmaniye Cephe Paneli, Düzce Cephe Paneli

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.