SOĞUK ODA PANELİ
 

Soğuk oda sandviç panel sistemleri (soğuk depo, soğuk oda), çift tarafı metal ile kaplı arası PIR - PUR dolgulu soğuk odalarda kullanılan iç ve dış yalıtım malzemesi.

Soğuk oda paneli; tüm zamanların en iyi stoklama ve saklama işlevi gören ürünüdür. Bir çok kuru ve yaş gıda sektörü firması ürünlerini korumak için soğuk oda inşa etmekte ve malllarını depolamaktadır. İçinde bulunduğumuz çağ’da, iklim şartlarında büyük problem olmaya başlayan gıda stok işlemi tarafımızca üretimi gerçekleştirilen soğuk oda sandviç paneli ile gerçekleştirilmektedir.

İç dolgusu taşyünü veya eps olarak üretilmemektedir.

metal özellikleri

METAL ÖZELLİKLERİ

  Boyalı Galvaniz Sac

ÇATI TEKNİK ürünlerinde , dünyanın önde gelen sac üreticilerinin ECCA (European Coat Coil Association) normlarına uygun olarak ürettiği boyalı galvaniz sac kullanmaktadır.Sıcak daldırma yöntemiyle sürekli hatlardagalvanilenerek üretilen rulolar, çok yüksek korozyon dayanımına sahiptir. Galvanizli sac sert olup darbelere ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Polyester, pvdf gibi son kat boyalarla istenilen tüm görsel ve fiziksel dayanıklılık performansları elde edilmektedir.


Boyalı Galvaniz Sac Teknk Özellikleri  PASLANMAZ ÇELİK

          Hijyenik performans gerektiren veya iç ortam etkilerine karşı konulması gereken durumlarda sandviç panel yüzeylerinde paslanmaz çelik kullanılabilmektedir. Yükek kalitede olan ve bakım gerektirmeyen bu yüzeylerde, korozyon dayanımı için ilave bir katmana gerek duyulmamaktadır.

          

        BOYA VE KAPLAMA TİPLERİ


POLYESTER

Dış çevre koşullarına karşı dayanıklılık, yüksek esneklik ve sıcaklık dengesi sağlar. En yaygın kullanılan boya türüdür. İç ve dış ortamlarda farklı amaçlar için kullanılabilir.


PVDF

Diş çevre koşullarına yüksek dayanıklılık, yüksek korozyon direnci, kimyasal yağlara karşı dayanıklılık sağlar. Kimyasal ve UV ışınlarına yüksek dayanım gösterir. Renk kalıcılığı ve parlaklık dayanımı en yüksek kaplama türüdür. Prestij yapı çatı ve cephe kaplamalarında kullanılabilir.


PLASTİSOL

Mükemmel form alabilme yeteneği vardır. Rutubete ve aşınmaya dayanıklı olup gıda tüzüğüne uygun uygulamalarda tercih edilebilir. Soğuk, nemli iklim ortalarında üstün performans gösterir.


PVC FİLM

Laminasyon yöntemi ile uygulaması yapılmaktadır. Yoğun şekillendirmeye ve esnekliğe uygundur. Hijyenik ve kolay temizlenebilir özelliği sayesinde gıda tüzüğüne uygun uygulamalarda tercih edilebilir.
soğuk oda paneli                                 

cephe paneli

Sac Kalitesi

DX51 D+Z

EN 10346

Çekme Dayanımı

270-500Mpa

EN 10346

Kopmada % Uzama

Min % 22

EN 10346

Çinko Kaplama Miktarı

100 - 275 gr/m2

EN10346

Kaplama Çeşidi

Polyester, PVdF, Plastisol, PVC, Polyurethane

Poliüretan - PIR Kalınlığı

80 - 100 - 120 - 150 - 200 mm

Yanmazlık Sınıfı (EN 13501)

B.s1.d0 (PIR) - B.s2.d0

Metal Tipi

Boyalı galvaniz sac, Alüminyum, Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik

Standart Üst Metal Kalınlığı

0,50 - 0,60 mm

Standart Alt Metal Kalınlığı

0,50 mm

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.