sandviç Panel Çatı ve Cephe Kaplama


Sandviç panel çatı ve cephe kaplama ile ilgili firmamızdan gün boyu fiyat ve teknik destek alabilirsiniz.


Uygun ve ucuz sandviç panel fiyatları ile sizlerin yanınızdayız.


Sandviç Panel Köpüğü ile İlgili


Biz çeşitli uygulamalar için yüksek esneklik esnek kalıplı Köpük üretiyoruz. Bu ürünler bizim son derece deneyimli ve nitelikli profesyonellerin sıkı gözetim altında optimum sınıf malzeme kullanılarak imal edilmiştir. Bizim ürün hattı yoğun Müşteriler endüstri-lideri fiyatlarla çeşitli özellikleri yelpazemizi boşuna ofis koltukları, ev mobilyaları minderler, otobüs koltuk, otomobil koltukları, kafalık ve iki tekerlekli koltuk vb yapımında kullanılır.

  

Bu ürünlerin talebine eklemek birkaç özellikleri aşağıda verilmiştir:Tüm ihtiyaç ve binaların her türlü karşılamak içinpiyasadakien kapsamlı sandviç panellerin aralığı:• Özellikle RT  201 2 içinyüksek mekanik ve termal performans için PUR köpük veya PIR Yalıtımlı


• ısıl performans ve en iyi yangın derecesi her iki reaksiyon direnci ve daha fazla araştırma akustik performans için İzoleli yün .


•Özellikletarım pazarında mevcut çıkarmadan ekonomik yenilenme için Yalıtımlı kendini söndürme polistiren .


Kapalı gölgelik ve yoğunlaşmayı önlemek • ekonomik çözümler .


• Çözümler fastenings brace veyauygulamalara göre gizli için , dış cephe kaplama yivli V -elli ya da ayrık veya ince yivli ya da oluklu veya kiremit şeklinde . Dikey ve yatay montaj için Fırsatlar , seçenekler çatı panelleri için Köpüksüzleştirme .


• tavan ve duvarlarda soğutma uygulamaları için çözümler .

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.