Sac sandviç panel sistemi ile çatı ve cephe kaplamak artık çok kolay ! Çatınıza yük, cebinize yük getirmeyen uygun maliyetli bu kaplama malzemeleri tam size göre.


Boyalı galvaniz sac panel rulo haldeyken, talep içi formla şekil verildikten sonra iki taraflı içi dolgulu bir çatı cephe malzemesi ortaya çıkar. Çelik konstrüksiyon ve betonarme - prefabrik yapıların üzerine uyumlu sac panel montajı kolay olması ile hızlı bir şekilde kurulum gerçekleştiği için çabucak iş teslimi gerçekleşir.  Sac panel fiyatları günümüzde 36.00 TL dolaylarında seyretmektedir.

3-4-5 sırtlı olabilen sac panelleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


cephe paneli
POLİÜRETAN TAŞYÜNÜ EPS

Sac Panel Fiyatları

Sac Panel Nerelerde Kullanılmaz

Aşağıdaki kullanım alanına göre; mesela mantar çiftliklerinde aşağıda çok fazla nem olduğu için sandviç panel alt kısım sacına devamlı olarak nem vurmaktadır. Bu da korozyona sebep olmaktadır. Bu tarz korozyon nem ve küf yapan çatı için Bakınız : TPO sandviç panel ile kaplanması gerekir.

Yangın olasılığı olan çatı ve cephe için ise dışı alüminyum arası camyünü sandviç paneller tercih edilmektedir.

Biz ayrıca taşyünü panel sistemlerinide tavsiye etmekteyiz. Çünkü sac panel ile taşyünü birleştiği zaman ortaya yangın dayanımı en iyi, ısı - nem - ses izolasyonu mğkemmel bir malzeme ortaya çıkmaktadır.

Bakınız: 5cm taşyünü sandviç panel


Günümüzde maalesef çok ince sac kalınlıkları kullanılmaktadır. Bu fiyat açısından çok uygundur. Ancak ince sac olduğu taktirde en ufak zedelenmede hemen paslanma yapan bu sandviç panel sacları kesinlikle kullanmamanızı önermekteyiz. En az 0.40 - 0.40 sac (Toleranssız) kullanmanızı tavsiye ediyoruz

En köklü firmaların bile bu ince saclardan kullanmaya başlaması üzücü bir durum !

0.30 sac kalınlıklarından 0.70 mm’e uzanan föyde bizim satışını yaptığımız paneller en az 0.40 sactan oluşmaktadır. Projelerinizi bizimle paylaşın ve size uygun olan kalnlıkları birlikte belirleyelim.  

sac panel

Sandviç Panel Sac Kalınlıkları Ne Olmalıdır

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.