PVC Sandviç Panel Fiyatları

Piyasanın Yeni Yıldızı 1 2-18 mm arasında farklı kalınlıklarda köpürtülmüş PVC levha veya 1-10 mm kompakt levha ile polistren köpükten imal edilen pvc sandviç panel, dekoratif görüntüsü, defalarca ve kolay temizlenebilirliği ile piyasanın yeni yıldızı olacak!..
Su ve nemden etkilenmez…
Kimyasal yapısı ile yüksek ısı yalıtımı sağlayan, alev almayan, su ve nemden etkilenmeyen, kolay uygulanabilen, hafif ve darbelere karşı dayanıklı olan PVC sandviç panel ve asma tavan ürünleri, uzun kullanım esüreleri ile benzerlerinden çok daha ekonomiktir…
Farklı renk ve desen seçenekleri…
Mekanlara dekoratif bir görünüm vermek ve diğer dekorasyon elemanları ile uyum sağlamak için, köpürtülmüş PVC levha farklı desenlerdeki PVC folyolar ile lamine edilebilir.  

PVC Sandviç Panel

Dekorasyon amaçlı tüm mekanlarda, binaların iç mekan tavanlarında, ısı yalıtımı gerektiren yerlerde (soğutma tesislerinde), prefabrik yapılarda, WC, soyunma kabinlerinde ve benzeri ıslak hacimli tüm ortamlarda size özel çözümler sunmaktadır.  

DOĞRU ADRESTE

GÜVENLİ VE HIZLI ALIŞVERİŞ !

En profesyonel sandviç panel tedariki gerçekleştiren firma biziz !  Teslim sürelerimiz çok kısa ve çatı - cephe ile ilgili tüm malzemeleri firmamızda bulmanız mümkün !  İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli bölgelerine yakın merkez depolarımzdan kolayca teslimat yapabilmekte ve işinizi kolaylaştırmaktayız.

Abone Olun !

Alakalı Malzemelere de Bakınız

Tüm Çatı ve Cephe İçeriğine Göz Atınız !

Leave a Comment