4 Cm Poliüretan


PU Sandviç Panel

Çatı

Ve Cephe Paneli

5 Cm Poliüretan


PU Sandviç Panel

Çatı

Ve Cephe Panelleri

Poliüretan Dolgulu Sandviç Panel FiyatlarıPOLİÜRETAN YALITIMLI PANELLER

Poliüretan yalıtımlı paneller, form verilmiş iki yüzey arasında poliol ve izosyanat adlı iki bileşenin enjekte edilip kimyasal tepkimeye girmeleri sonucu oluşan poliüretan sert köpük dolgulu kompozit çatı ve cephe kaplamalarıdır. Poliüretan panellerde kullanılan alt ve üst yüzey ürünün tipine göre boyalı galvaniz sac, alüminyum, kraft kağıdı veya sadece üst yüzeyde PVC veya TPO membran olabilmektedir.Kesintisiz panel üretim hattına giren metal rulolar, roll-formerlar da şekillendirilerek panelin alt ve üst yüzeyini oluşturur. Formlanmış iki yüzey arasına özel püskürtme sistemi ile homojen olarak siparişe göre B 2 ya da B3 sınıfı poliüretan enjekte edilir.


Bant preste kimyasal tepkimesini tamamlayan poliüretan, yüzey levhalarına yapışarak kompozit paneli oluşturur. En az 3 metre uzunlukta olmak üzere istenilen boylar kesintisiz hatla eş zamanlı çalışan uçar testere yardımıyla otomatik olarak kesilir, paketlenir ve sevk edilmeye hazır hale getirilir.

Fabrikalar, sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, prefabrik yapılar, spor tesisleri, yüzme havuzları, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, hal binaları ve konutlar gibi geniş kullanım alanı vardır. Yapıların dış kabuğu yalıtımlı olarak estetik bir şekilde çözülmüş olur.

Poliüretan ısı yalıtım malzemesi iyi bir ısı iletkenlik katsayısı değerine (=0,0 23 W/mK) sahiptir. Bölge şartlarına uygun değişik yalıtım kalınlıkları kullanılarak, ihtiyaç duyulan ortam şartları verimli bir şekilde sağlanmış olur.Panel üretim hatlarında poliüretan Pentan gazı ile etkili bir hale getirildiğinden çevre dostu ürünlerdir.

Trapezlendirilmiş metal yüzeyler sayesinde yüksek yük taşıma kapasitesine sahip paneller, hafif oldukları için taşıyıcı sistemdende tasarruf sağlar.

  1. Süratli uygulama sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.
  2. Sıcaklık farklarından etkilenmez.
  3. Metal yüzeyi sayesinde bünyesine su almaz, güvenle kullanılır.
  4. Bakteri üretmez ve barındırmaz.
  5. Tozuma yapmaz.

Uzun ömürlüdür.

Poliüretan karbamat bağlantıları ile birleştirilen organik üniteler zincirinden oluşan bir polimerdir. Esnek ve esnemeyen köpükler, dayanıklı elastomerler ve yüksek performanslı yapıştırıcılar, sentetik fiberler, contalar, prezervatifler, halıların alt kısmı ve sert plastik yapımında kullanılırlar. Esnek poliüretan köpükler, poliüretan süngerler olarak da bilinirler ve yataklarda, mobilyalarda konfor malzemesi olarak vazgeçilmezdirler. Esnemeyen köpükler ise daha çok ısı ve ses izolasyonunda kullanılırlar. Poliüretan ürünlere çoğu zaman üretanlar da denir. Ancak etil karbamat olarak da bilinen özel üretan maddesi ile karıştırılmamalıdır. Poliüretanlar etil karbamatdan yapılmaz ve onu içermezler.

Poliüretanlar ilk kez Alman bilimadamı Otto Bayer tarafından 1937 yılında sentezlenmiş ve diizosiyanatın, diol ile reaksiyonuyla elde edilmiştir. Eğer ortamda su da varsa diizosiyanatın bir kısmı diol ile polimerleşirken küçük bir kısmı da su ile gaz (karbondioksit) çıkışı reaksiyonu vererek gözenekli poliüretan yapıyı (köpük veya sünger yapısı) meydana getirir. Olgunlaşma süresi ( 24-7 2 saat) sonunda oldukça sağlam bir polimer yapı elde edilir. Daha sonraları diollerin yerini daha büyük molekül ağırlıklı, polieter veya poliester yapısındaki polioller almıştır. Bu şekilde oluşan poliüretan daha sağlam ve daha esnek bir elastomer oluşturur.

Sandviç Panel poliüretan dolgulu sandviç panel

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.