IPN Isophenic Sandviç Panel


IPN çekirdekli Yangın Dayanımlı paneller


IPN Isophenic Sandwich Panel tüm diğer avantajlarına ek olarak, IPN yangın dayanımı sağlar. Sofistike isophenic çekirdek ile bu paneller, yangın yayılmasını teşvik kendini söndürme ve gerçek bir yangın durumunda minimum duman vermeyecektir. Eşsiz Yangın Dayanımlı karışımı bizim rakipleri tarafından taklit edilemez patentli bir formüldür.

Gerçek yangın tarihinin 40 yıllık katı isophenic yalıtımlı dış çatı ve duvar panelleri örnek bir yangın performans kaydı var olduğunu gösterir. BENCHMARK yalıtımlı duvar sistemleri kullanımı nerede araştırma yürütülen aşağıdaki bulgular özetlenebilir:

Yangına dayanıklılık testleri - El 30

Bir bina yapısının performansı, tasarımına göre tespit edilir ve bu malzeme oluşturmak için kullanılır. Yangın dayanımı zaman belirli dönemlerde gelişmiş bir yangın karşılaşılması muhtemel sıcaklıklara maruz iken, yapısal görev performansını sürdürmek için bir yapı elemanının yeteneği demektir. BENCHMARK Yangın Dayanımlı paneller standart EN 13501- 2 göre yangın direnci için test edilmiştir:  2007 ve çok iyi sonuçlar alındı: EI 30 duvar panelleri için. Bu mücadele prosedürleri yüksektir ve burada şimdiye kadar sadece, mineral lif kullanılabilir burada artık IPN paneller uygulamalarda, daha geniş bir kullanımı anlamına gelir.

B-s1, d0 - Yangına karşı reaksiyon. Tek Yanan Ürün (SBI) testi

Yangın testi Tepki amacı malzeme yangın büyümeye katkıda belirlemektir. Yangın değerlendirme kriterlerine AB Tepki malzemenin tutuşabilirlik, ısı salınım oranı, alevin yayılma hızı, duman, zehirli gaz, alev damlaları / parçacıkları ve / veya bu güvenlik yönleri bir arada oranı vardır. Bu özellikler uyumlaştırılmış ancak bütün bir sistemi ile ölçülür. Reaksiyon EN 13501-1 uyarınca yangına için BENCHMARK Yangın Dayanımlı duvar panelleri test edildi, standart ve alınan sınıf B-s1, d0 ve düşük duman üretimi, alev damlacıkları ve partikülleri yakmak için sert olarak sınıflandırılır. Bizim BENCHMARK Evrim ürün için dışarı bakmak.


Kenet Çatı Sistemi MR- 24


Bu hiçbir tutturma delikleri gerekli çatı panelleri bağlayan eşsiz bir yöntemdir.Paneller Pittsburgh, çift kenet ile birleştirilir.

Kurulum sırasında her çatı paneli kenarları birleştirilir ve mekanik sıkı tavan% 100 hava .making ve genişletmek için tüm çatı etkinleştirmek ve sözleşme tam 360 derece dikiş tamamlayarak, 'Çatı Runner, taşınabilir rulo şekillendirme makine tarafından 180 derece döndü serbest yapısal bütünlüğünü feda etmeden.Sandviç Paneller Kaplama


Bizim enjekte poliüretan sandviç paneller 50mm den  200mm kalınlık aralığında düz ve oluklu profilleri mevcuttur


Çatı Teknik Çatı ve etkili bir ısı yalıtımı çok istenen binaların Duvarlar Sandviç Paneller kullanır, bu tür binalar şunlardır:

»İlaç Mağazaları

»Spor Salonları

»Alışveriş Merkezleri

»Kongre Merkezleri

»Klimalı


catalog 2--01.jpg


Yangın güvenli


Çatı & duvar panelleri, soğuk depo panelleri

FireSafe kavramı, uluslararası yangın güvenliği standartlarına uygun Mülkiyet ve İş Yangından Korunması için optimum proje özel çözümler sağlayan bir sandviç panel sistemi için geçerlidir.


(Isophenic) IPN, Kingspan tescilli bir ticari marka, FireSafe kavramının ana bileşeni olan panellerin ateşe son derece dayanıklı bir yalıtkan köpük malzemesinin adıdır. Onun gizli formülasyon Kingspan tarafından geliştirilmiştir.cati-cephe-fotoğraf-main.jpg soguk-depo-fotoğraf-main.jpg


avantajları


»IPN çekirdek FireSafe paneller, alev yayıldı yapmaz, yangın yaymak değil

»IPN piyasada yaygın PIR köpükleri farklıdır

», Yangın testlerine reaksiyon ve direnç geçti Has kayıplarını önlemeyi amaçlayan kapsamlı yangın sertifikaları FM ve LPCB sertifikaları verilmiştir.

»Kendi söner.

»Az duman / toksik gazlar açığa çıkar.

»Yük taşıma, bütünlük ve yalıtım yetenekleri gerçek yaşam ölçekli test performansı kanıtlanmış oldu.

»Asgari işçilik ile Işık-ağırlık, kolay kullanım ve hızlı kurulum mısınız

»Yalıtım özellikleri zamanla bozulmaya yok.

»Nedeniyle ürünleri ve teknik üstünlük geniş bir yelpazede zengin tasarım alternatifleri sağlar.

taşyünü alüminyum sandviç panel

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.