Çatı panel kaplama fiyatları proje bazında değerlendirilmektedir. Projelerinizi bizimle paylaşın ve doğru sonucu birlikte oluşturalım.


Su, ısı ve ses izolasyonu için çatılarda kullanılan boyalı sac - alüminyum - ya da pet paneller, yüksek yoğunluk ve dansite ile birlikte m 2 fiyatları uygun olan tipleri bulunan malzeme çeşitlerimizden birisidir. Çatı panel kaplama işlerinde uzun yılların birikimi ile hizmet etmekteyiz.


Arası poliüretan - taşyünü - eps olarak en çok tercih edilen çatı paneli stoklarımızda hazırda bulunup anında teslim gerçekleştirebilmekteyiz.


cephe paneli cephe paneli cephe paneli fiyatları sandviç panel cephe sandviç panel çatı poliüretan dolgulu cephe kaplama sandviç paneli çatı paneli fiyatları çatı panel kaplama
POLİÜRETAN TAŞYÜNÜ EPS poliüretan çatı sandviç panel 3 hadve çatı paneli

Çatı Paneli Fiyatları

Çatı Paneli Nedir

Montajı kolay olup çatı panel kaplama işi zahmetsiz ve kısa sürede çatı örtüsü oluşturmaktadır. Ve fiyatları ekstra maliye getirmemekte moloz tarzı atık madde bırakmadığından dolayı çatıda kaplandığı an tek parça halinde kullanımı mevcut olan portatif ve hafif bir çatı paneli ve rahatlığına sizde sahip olun !

Üst ve Alt Kaplama SAC :  0.35 - 0.40 / 0.40 - 0.40 / 0.40 - 0.50 / 0.50 - 0.50

0.50 - 0.70 / 0.70 - 0.70 / 0.70 - 1.00 / 1.00 - 1.00   gibi sac kalınlıklarında çatı panellerimiz    bulunmaktadır.


Çatı panel kaplama için uygun zemin üzerine çatı panel vidası kaplama ile bağlantısı yapılıp, üst aksesuar ile birlikte montaj işlemi tamamlanmaktadır.

RENK : RAL 900 2 - 9006 - 3009 - 5010 - 60 21 - 6009 (Kirli Beyaz) Standart olmakla beraber:

Bütün RAL renklerinde üretimimiz bulunmaktadır. Gri -  yeşil - kırmızı - mavi sandviç panel çeşitleri hazırda hemen teslim ! NOT : Renk seçeneği fiyatları etkilemektedir.

http://www.sandvicpanelfiyatlari.com/4_cm_poliuretan_sandvic_panel_cati.html

Eğer ses ile ilgili bir problem mevcut ise; Ses yalıtımı için kullanılan akustik sandviç panel modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.


Profil: Trapez ayrıntıları Tespit: yükseltilmiş ve şapkalı bağlantı elemanları tarafından oluşturulan Gizli-fix görünüm sitede kısaltıldı

Metal türü: Çelik

Renkler: Çatı paneli kaplama için ral renkleri  tercih edilir.

Uygulama: 150m minimum yarıçap ile 1.5 ° ya da daha fazla ve eğimli çatılar Eğimli çatıları

Uzunlukları: 1.8m itibaren  29m kadar

Kapak genişliği: 1000mm

Çevre değerlendirmesi: Belirli bir değerlendirme proje tabi oylanmamış Green Kılavuzu A +, olabilir

Yangın değerlendirmesi: LPCB onaylı

Hava Kaçağı: 50Pa de 3m3 / saat / m 2 hava geçirmezliği kesinlik

Ürün uyumluluğu: çatı paneli Day-Lite Yakalı, çatı paneli Güvenlik çözümleri ve çatı paneli Çatı Montajlı PV Sistemi ile entegreMühürler: her iki taraf ve site uygulanan son tur dolgu için Fabrika uygulanan anti-yoğuşma bantlar. Çatı paneli fiyatları aksesuarlar ile etkileşim göstermektedir.

Çatı Paneli Profilleri

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.