Binalarınızda çatıya kullandığınız sandviç panel - trapez sac aralarına uyguladığımız ışıklık sistemleri sayesinde, güneşten gelen doğal ışığı işletmenizin içerisine alacak ve elektrik masrafını minimum düzeylere indirerek cebinizi koruyacaksınız.


Türkiye çapında tedarik ve dağıtım konusunda lider olan kuruluşumuz polikarbonat çatı sistemlerinin temini ve montajı konusunda uzmanıdır. Firmamızda Polikarbon ve CTP ışıklık levhaları ile ilgili tüm ürün gamını bulmanız mümkündür. Cam gibi ışık geçiren ama güneş ısısını içeri yansıtmayan sistemimiz sayesinde ısı yalıtım ihtiyaçlarına bağlı kalınlık ve yapıların geniş bir seçim içinde çözüme kavuşturur. Işık difüzyon ve güneş kontrol için çift renk tonları için açık, bronz seçenekler ve opal renk tonları da vardır. Sandviç panel aydınlık ve ışıklık malzmesi uyumlu haldedir.


Sektör uzmanı olan firmamız öncü teknoloji geliştirme ve yeni IR Isı Bloğu seçeneği daha fazla ışık ve daha az ısı verir. Tüm ürünler BS EN 9001 uyarınca en yüksek kalitede üretilmektedir:  2008, tamamen sertifikalı ve 10 yıllık garanti ile desteklenir. Menzil

KALINLIKLAR

10mm çift duvar

1 2mm TekKat

16mm Triplewall

 25mm Fivewall

3 2mm Sevenwall

35mm Sevenwall

IR Isı Bloğu

ÇATI IŞIKLIK AYDINLATMA SİSTEMLERİ POLİKARBON

Görünür ışık dalga boyları panelini nüfuz izin verirken IR Isı Bloğu, ısı ileten multiwall tabaka içinden yakın kızıl-ötesi güneş enerjisini girmesini önler. Daha fazla ışık, daha az ısı.


Çift Renk tonları

Çift renkli çok katlı levhalar renkli katmanların kombinasyonu% 50'ye varan güneş ısı kazancı azaltır ve daha yumuşak dağılmış doğal ışık sağlar. Standart Çift Renk tonları: Heatguard Opal, Bronz Opal.


Renk tonları ve Renkler

Polikarbon levha ışık geçirgenliği ve güneş kontrolü düzeyleri farklı renk tonları için bir dizi mevcuttur. Clear, Bronz, Opal: Renkli seçenekleri yaratıcı tasarım !Standard Tonları için fırsat sağlar.
Tek kat polikarbon levha her boy bulunmakadır.

POLİKARBON

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol

No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze

TELEFON

İrtibat Ofisi  : +90 212 510 0195

GSM             : +90 532 735 6951

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

poliüretan sandviç paneller taşyünü sandviç paneller sandviç panel

sandviç panel fiyatları  2015

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

sandviç panel çatı

sandviç panel nedir

sandwich panels turkey

Hazır Stoktan HEMEN Teslimat . Panellerimiz İhraç Kayıtlı ve TSE’lidir. Fabrikadan Halk’a Sandviç Paneller ! info@catiteknik.com Mail: info@catiteknik.com?subject=Sandvic Panel Fiyat Talebi
İletişim
DMCA.com Protection Status

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.