Sandviç Panel Rengini Kendin Seç !
sandwich panels

ADRES

İrtibat Ofisi: Demirciler Sitesi 6. Yol No : 83/16 Zeytinburnu - İstanbul

Fabrika      : Gebze Org. San.

TELEFON

İrtibat Ofisi: 0212 510 01 95

GSM            : 0532 735 69 51

E-Mail

info@catiteknik.com

sandvicpanel@catiteknik.com

ÇATI TEKNİK ® SANDVİÇ PANEL SATIŞI VE MONTAJ

Firmamızda çeşitli özelliklerde sandviç panel ve çeşitleri bulunmaktadır.

1979’dan bugüne çatı sektöründe lider kuruluşlardan biri olan firmamız;  Türkiye genelinde sayısız referans’a ve iş bitirme belgesine sahiptir.

Köklü firmamız’ın sizlere malzeme ve işçilik açısından, sitemizin ise malzemeler hakkında yardımcı olacağından eminiz........ Yurtiçi ve Yurtdışı ihraç kayıtlı ; Poliüretan, Taşyünü çatı ve cephe panellerimiz mevcuttur.

taşyünü sandwich panel

TIKLA

 FİYAT TALEP FORMU

İletişim

EN ÇOK OKUNANLAR

Poliüretan Sandviç Paneller

Taşyünü Sandviç Paneller

sandviç panel

Sandviç Panel Fiyatları

Sandviç Panel Fiyat

sandviç panel fiyat

sandviç panel fiyatı

DMCA.com Protection Status
Ülkemizde ilk üretilen Sandwich panel dir. Alüminyumun yumuşak ve esnek bir metal olması aynı zamanda korozyona dayanıklı olması bazı yatırımcıların Alümimyum Sandwich Panel tercihlerine neden olmaktadır. Metal yüzeyi gofrajlanmış olarak kullanılmaktadır. Gofrajlanmış metal Sandwich panel’in yüzeyinin çizilmesini önlediği gibi poliüretanın metale yapışmasını güçlendirip şekil verilmiş bir metal olarakta taşıma değerlerini yükseltmektedir. Özellikleri diğer kaplama ürünlerine göre daha iyidir.

3000 serisi ve H18 kondisyona sahip alüminyum rulo levhalardan Alüminyum Sandwich panel için ideal metal kalitesidir. Ülkemizde Assan Alüminyum, Teknik Alüminyum, Ak Alüminyum, PMS Alüminyum, Seydişehir Alüminyum firmalarından Alüminyum Sandwich Panel için metal tedarik edilebilinir.

Taşyünü Sandwich Panel’in hammaddesi, inorganik bir hammadde olan bazalt taşının 1300°C-1400°C’de ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır.

Taşyünü Sandwich Panel Avrupa da ülkemize göre oldukça eski  geçmişi olan bir endüstriyel binaların kaplama ürünüdür. Poliüretan dolgulu Sandwich Panel’in 200 dereceden sonra yanmaya başlaması yangın esnasında döşarj ettiği dumanda zehir ihtiva eden gazlar olması nedeniyle, yangın riski yüksek olan işletmelerde Taşyünü Sandwich Panel kullanılması doğru tercihtir.

Taşyünü yalıtım malzemesi  Isı yalıtım değeri olarak poliüretanın çok az altında olup (λ≤ 0,040 W/mK’dir.)yangın dayanımı ve ses izalasyonu değerlerinde poliüretan ve diğer yalıtım ürünlerine göre çok yukardadır.(+650 derece)

Taşyünü Sandwich panel için kullanılan mineral yünün yoğunluğu 100 kg/m3 ten düşük olamaz. Tavsiye edilen en düşük kalınlık ise 50 mm dir 100 mm kalınlığa kadar ülkemizde üretilmektedir. Yoğunluğu yüksek bir dolgu malzemesi kullanıldığı için Alt ve üst yüzey metallerinin boyalı sac olması gerekmektedir.

2m'den 20m'ye değişen boylarda Alüminyum Sandviç Panel DIN standardına göre B1- Alev Yürütmez ve ayrılmaz özelliği ile ısı ve ses yalıtım malzemesi olarak bilinen EPS (Expande Polistren) dolgu malzemesinden üretilmektedir. 4.5 cm kalınlığındadır.

alüminyum sandviç panel alüminyum sandviç panel

Alüminyum Sandviç Panel Fiyatları

alüminyum sandviç panel taşyünü alüminyum sandviç panel