6cm Taşyünü Sandviç Panel Çatı ve Cephe Kaplama 60mm

6cm Taşyünü Sandviç Panel Çatı ve Cephe Kaplama 60mm yanmayan yapısal mineral yün çekirdekli taşyünü panellerimiz gürültü emer ve mükemmel yangın güvenliği ve ısı yalıtımı sağlar.

Enerji verimliliği, yangın dayanımı, mukavemet ve mimari görünüm için yüksek gereksinimleri ile çatılar için ideal bir çözümdür. 6cm taşyünü panel inşaat çözüm ortağıdır.

Nedeniyle destekleri arasındaki uzun yayılan yeteneği de yüksek binalar için uygundur.

6cm Taşyünü Sandviç Panel Kullanımı

  • Çatılar

Tasarım ve montaj hizmetleri müşterilerimizin projelerini hızlandırmak amacıyla  sandviç panel sunan paketinin önemli bir parçasıdır. 60mm’Lik taşyünü kalınlığı sayesinde harika yalıtım sağlar.

Size en uygun ürünü seçmek ve ürünlerimizi kullanarak bina tasarımı yanı sıra uzun bir ömrü sağlamak için kurulum yöntemleri ve bakım talimatlarına karar yardımcı olur.

DOĞRU ADRESTE

GÜVENLİ VE HIZLI ALIŞVERİŞ !

En profesyonel sandviç panel tedariki gerçekleştiren firma biziz !  Teslim sürelerimiz çok kısa ve çatı - cephe ile ilgili tüm malzemeleri firmamızda bulmanız mümkün !  İstanbul, Tekirdağ ve Kocaeli bölgelerine yakın merkez depolarımzdan kolayca teslimat yapabilmekte ve işinizi kolaylaştırmaktayız.

Abone Olun !

Alakalı Malzemelere de Bakınız

Tüm Çatı ve Cephe İçeriğine Göz Atınız !

Leave a Comment